BulmacaHaber

Zynga Harry Potter: Puzzles & Spells Mobil Oyununu Duyurdu

Zynga, Harry Potter: Puzzles & Spells’in bazı bölgeler için lansmanını duyurdu. Warner Bros. Interactive Entertainment’tan resmi olarak lisanslanan ve Portkey Games etiketi altında yayınlanan oyun, Büyücü Dünyası’nın ikonik karakterleri, anlatıları, ayarları, büyüsü ve büyülü oyunlarıyla yenilikçi karşılaşmalar vadediyor.

Zynga yayımcı bölüm müdürü Bernard Kim “Harry Potter’ı Zynga’nın oyunları arasına sokmaktan gurur duyuyoruz ve Harry Potter dünyasına yakışır bir oyun ortaya koymak için oldukça çalıştık. Mobilin yaygınlığını ve Zynga’nın geliştirme ekibinin Warner Bros. Interactive Entertainment ile ortak deneyimini birleştirerek, dünyadaki her yaştan oyuncuyu memnun edecek bir oyun hazırlıyoruz, ”dedi.

Hayranlar, Harry Potter sınavlarına, zeka oyunlarına ve bulmacadan ilham alan diğer oyunlara katılarak Büyücü Dünyasının mükemmeliyetini onurlandırmaya ve genişletmeye devam ediyorlar. Harry Potter: Puzzles & Spells, mobil cihazlar için bulmaca oyunu bir sürü çözülmeyi bekleyen gizemle dolu. Oyunda oyuncular kendi kişiliklerini oluşturuyor ve Büyücü Dünyasının heyecanını ve gizemlerini büyüleyici bir şekilde deneyimliyorlar. Yeni büyüler ve iksirleri de dahil olmak üzere Büyücü Dünyası öğelerinin kilidini açarken, oyuncular orijinal Harry Potter filmlerinden en ikonik anlarla ve unutulmaz yüzlerle karşılaşacaklar. Oyuncular üstün yetenekleri ve nesneleri kullanarak, çikolatalı Kurbağalar ve diğer engellerle dolu eşleşmeli bulmacalarla bir sürü seviyeyi geçmek zorundalar.

Gelişmiş büyü yetenekleriyle kendini kanıtlayan oyuncular, oyunda ilerledikçe deneyim puanları kazanacaklar. Günlük Etkinlikler’den etkileşimli bulmacalara kadar oyuncular yeni büyülü yetenekler ve ödüller kazanmak, becerilerini ve büyülerini yükseltmek ve benzersiz oyun içi rollerini özelleştirmek için tecrübe puanı kazanacaklar. Oyuncular ayrıca sosyalleşme, özel oyun içi işbirliği etkinliklerine katılma ve Büyücü Dünyası arkadaşlığını deneyimleme için kulüpler oluşturma ve diğer oyuncularla güçlerini birleştirme seçeneğine sahip olacaklar.

Oyun severler, dünya çapında iOS ve Android cihazların yanı sıra Amazon Kindle ve Facebook için piyasaya sürülecek Harry Potter: Puzzles & Spells için daha fazla güncelleme için resmi Zynga sitesini ziyaret edebilirler.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile’a Black Ops 2’nin Sevilen Haritası Eklenecek