Mobil OyunRol Oyunu

Aion: Legions of War Kapanıyor

Anlaşılan Aion: Legions of War yeni bir bildirime göre sona eriyor.

Ekip, oyunun önümüzdeki aylarda sona ereceğini açıkladı: Bugün 4/17, tüm gerçek paralı uygulama içi satın alımlar artık mevcut olmayacak ve oyun Apple App Store ve Google Play’den indirilmesi mümkün olmayacak.

Mevcut oyuncular 6 Hazirana’a kadar oynamaya devam edebilecek ve bu süre zarfında oyun sunucusu resmi olarak kapanacak.

Bu zamana kadar, etkinlikler oyunda normal şekilde çalışacak ve ekip hala topluluk etkinliklerini ve benzerlerini yapabilecek. Ekip ayrıca bu duyurudan doğabilecek soruların da farkındadır ve hayranlarıyla çeşitli kanallarında etkileşim kurma sözü vermektedir.

aion legions of war

 

Aion: Legions of War’un kapanmasına özellikle neyin sebep olduğuna gelince, bu şu anda bilinmemektedir. Ekip, topluluğa teşekkür ederek mesajlarına son verdi, daha fazla detay paylaşmadı.

Ayrıca Bakınız:   Zarya - 1 İstasyonu Bölüm 3 Hikaye Devam Ediyor

“Bu yolculuğu birlikte sonuçlandırdığımız için, birçoğu en başından beri bizimle birlikte olan topluluğumuza, sarsılmaz tutkuları ve sadakatleri için teşekkür etmek istiyoruz. Sizinle zaman geçirmekten içtenlikle keyif aldık.”

Desteğiniz için teşekkürler, FadingToJosh!

Aion: Legions of War, Aion karakterleriyle oynayabildiğiniz sıra tabanlı bir rol oyunuydu. Sıra tabanı türünün tek örneğiyldi ve oldukça değişikti. Bu açıdan aksiyonu da oyuna katabilmişti.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls'ta En İyi 5 Silah

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı 2020 Hatası ve Çözümü