Mobil OyunRol Oyunu

Aion: Legions of War Kapanıyor

Anlaşılan Aion: Legions of War yeni bir bildirime göre sona eriyor.

Ekip, oyunun önümüzdeki aylarda sona ereceğini açıkladı: Bugün 4/17, tüm gerçek paralı uygulama içi satın alımlar artık mevcut olmayacak ve oyun Apple App Store ve Google Play’den indirilmesi mümkün olmayacak.

Mevcut oyuncular 6 Hazirana’a kadar oynamaya devam edebilecek ve bu süre zarfında oyun sunucusu resmi olarak kapanacak.

Bu zamana kadar, etkinlikler oyunda normal şekilde çalışacak ve ekip hala topluluk etkinliklerini ve benzerlerini yapabilecek. Ekip ayrıca bu duyurudan doğabilecek soruların da farkındadır ve hayranlarıyla çeşitli kanallarında etkileşim kurma sözü vermektedir.

aion legions of war

 

Aion: Legions of War’un kapanmasına özellikle neyin sebep olduğuna gelince, bu şu anda bilinmemektedir. Ekip, topluluğa teşekkür ederek mesajlarına son verdi, daha fazla detay paylaşmadı.

“Bu yolculuğu birlikte sonuçlandırdığımız için, birçoğu en başından beri bizimle birlikte olan topluluğumuza, sarsılmaz tutkuları ve sadakatleri için teşekkür etmek istiyoruz. Sizinle zaman geçirmekten içtenlikle keyif aldık.”

Desteğiniz için teşekkürler, FadingToJosh!

Aion: Legions of War, Aion karakterleriyle oynayabildiğiniz sıra tabanlı bir rol oyunuydu. Sıra tabanı türünün tek örneğiyldi ve oldukça değişikti. Bu açıdan aksiyonu da oyuna katabilmişti.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı 2020 Hatası ve Çözümü