Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Cyberpunk 2077Konsol

Cyberpunk 2077 Limited Edition Xbox One X Konsolu Ortaya Çıktı

Bazı sızıntılardan sonra Microsoft, Cyberpunk 2077 Limited Edition Xbox One X konsol paketini ortaya çıkardı. Konsol, Cyberpunk’ın 17 Eylül çıkış tarihinden üç ay önce Haziran ayında satışa çıkacak.

Fragmanında gösterilen kutuya dayanarak, paket Cyberpunk 2077’nin dijital bir kopyasıyla geliyor gibi görünüyor, ancak konsol oyunun kendisinden aylar önce mevcut olacak. Bu durumda oyun çıktığınızda dijital kopya için bilgilendirilebilirsiniz.

Hem konsol hem de daha önce görülen Cyberpunk oyun kolu, oyunun fütüristik yapısı, Cyberpunk özel panel yapısı , konsolda “Gelecek yok” yazan karamsar mesaj ve doğrudan Night City’den tasarımlar içeriyor. Denetleyicide Johnny Silverhand’in siyah ve gümüş renk şeması ve kırmızı dokunuşlar var.

Dün, Xbox Twitter hesabı “#breakthecode” yazan metnin yanı sıra kodlarla dolu bir teaser videosu yayınladı. Hayranlar, kodu kırmak için birlikte çalıştı ve sonunda Xbox’ın YouTube kanalına liste dışı bir video olarak yayınlanan sınırlı sayıda üretilen konsolun tanıtım fragmanını görmeyi başardı.
Xbox One X Cyberpunk 2077 Sınırlı Üretim Paketi Ekran Görüntüleri

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

KonsolXbox

Microsoft'un yerel bir Xbox el konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor

Switch

Nintendo Switch Konsolunuzu Tablete Dönüştürme

KonsolRehberXbox

Xbox One'da Nasıl Daha Fazla Depolama Alanı Açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile Oyna