Aksiyon

Assassin’s Creed Valhalla Duyuruldu

Assassin’s Creed Valhalla’nın BossLogic yayını sırasında Ubisoft, hayranların yaklaşan oyuna ne zaman göz atabileceklerini açıklıyor.

Dün, BossLogic ve Ubisoft, onaylanan Assassin’s Creed Valhalla için eski tasarım resmi tanıtım sanatıyla bir canlı yayın başlattı. Bütünüyle, yaklaşık 7 saat boyunca oturmayı başaranlar, Assassin’s Creed Valhalla’dan bir kaç şey görmeyi başardı. Kimsenin de baştan sona izlediğini düşünmüyoruz, özellikle ülkemizde…

İlk olarak, Assassin’in Creed Valhalla’sının viking çağında geçeceği açıkça gösteriliyor, görüntü de bir erkek kahramanı doğruluyor. Bu, erkek ve kadın arasında seçim yapma yok saymaz, ancak muhtemelen daha az olasıdır. Alexios ve Kassandra aynı zamanda onaylandı, ancak oyuncular şüphesiz bugün daha fazla şey öğrenecekler.

Assassin’s Creed Valhalla için tam teşekküllü bir tanıtım videosu bugün 20 Nisan’da başlayacak.

Ayrıca, bu yeni Assassin’s Creed Valhalla fragmanının sayısız Assassin’s Creed 2020 sızıntısını onaylayıp onaylayamayacağını görmek de ilginç olacak.

Assassin’s Creed Valhalla geliştiriliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te İyileşme, Nasıl Can Basılır?