MMORPG

Black Desert Mobile, Awakened Enhancement ve Secret Shultz Fortress Savaş Alanını Ekliyor

Black Desert Mobile’ın en son güncellemesi geldi ve geliştirme sisteminde bazı iyileştirmeler ve Gizli Shultz Kalesi olarak bilinen gelişmiş oyuncular için tamamen yeni bir savaş alanı güncellemeyle birlikte sunuluyor.

Awakened Enhancement, Bozulmamış Siyah Kristaller kullanarak eşyalarınızı 40. seviyeye çıkarmanıza olanak tanır. Geliştirilmiş her silah veya zırh parçası, saldırı ve savunma puanlarınızı artırarak her zamankinden daha güçlü olmanızı sağlar.

Bu çok önemli bozulmamış Kara Kristaller, rafineride Kara Kristaller veya Kara Taşlar ile üretilebilir. Bununla birlikte, geliştirme düzeyi ne kadar yüksek olursa, uyanmış büyünün başarı oranı o kadar düşük olacaktır. Küçük bir ipucuolarak verebileceğimiz, Valks’ın tavsiyesi, başarı oranını artırmaya yardımcı olabilir.

Bir de Gizli Shultz Kalesi var. Bu, North Mediah’ta bulunan ve sadece en yetenekli oyuncular ve etkileyici karakterler için uygun yeni bir savaş alanı. Neyse ki, ödüllerin çabaya değer olduğu söyleniyor, tonlarca üst seviye yağma eşyası bu haritada mevcuttur.

Shultz Supply Sack’i kontrol edenler bir dizi nadir ve yararlı ürün bulacaklar. Söylediğim gibi, ancak gerçekten karakteriniz yeterince güçlü olduğunda savaş alanına girmelisiniz.

Mobil cihazınızı test etmek için iyi görünümlü bir MMORPG arıyorsanız, Black Desert Mobile’ı App Store ve Google Play’den ücretsiz bir oyun olarak indirebilirsiniz. .

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Genshin ImpactRehberRol Oyunu

Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi, 3.7 Banner Sızıntıları

Rol Oyunu

Fallout 76 Görselliği İyileştiren Bir Mod Yayınlandı

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel Future Fight’ın Black Widow Güncellemesi Ertelenen Filmden İçerikler Barındırıyor