KorkuMobil Oyun

Dead by Daylight, 48 Saat İçinde 1 Milyon Oyuncuyu Geçti

Behavior Interactive’in asimetrik çok oyunculu korku oyunu Dead By Daylight Mobile harika bir başlangıç ​​yaptı. Montreal merkezli geliştirici yakın zaman önce Dead by Daylight Mobile’ın ilk 48 saatlik lansmanında 1 milyon indirmenin üstüne çıktığını duyurdu.

Bir oyuncu katilin, korku dolu bir saklambaç maçında dört şanssız hayatta kalana karşı mücadele eder. Oyunun büyük bir kısmı Michael Myers, Stranger Things ‘Demogorgon, Freddy Krueger ve Scream serisinden Ghostface dahil olmak üzere kapsamlı oynanabilir korku simgelerinden oluşuyor.

Dead By Daylight Oyun Direktörü ve Davranış İnteraktif Ürün Evangelisti Mathieu Cote; “Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların tepkisini görmekten heyecan duyuyoruz, Dead By Daylight’ı mobil ortama taşımak şirket için büyük bir başarı ve çekirdek oynanışı korurken bunu yapabilmek ve mevcut tüm içerik, oyuncuların gerçekten takdir ettiği bir şey. Dışarıdaki tüm yeni oyuncular sisli ve gerilimli bir ortama hoş geldiniz.”

Tüm platformlarda Dead By Daylight şimdi dünya çapında 20 milyon oyuncuyu geçti. Bu sayı yalnızca mobil bağlantı noktaları popülaritesi arttıkça yükselecek gibi görülüyor. Ekip, önümüzdeki aylarda çeşitli taze içerik sunma planları ile tüm platformlar için uzun vadeli destek sunmaya kendini adamıştır.

Korkusuzsanız Dead By Daylight Mobile’ı şimdi App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberKorku

Silent Hill 2 Remake Ne Zaman Çıkıyor? Tarih Onaylandı!

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’ın Rahatsız Edici Bir Bug’ı Sonunda Düzeltildi