KorkuMobil Oyun

Dead by Daylight, 48 Saat İçinde 1 Milyon Oyuncuyu Geçti

Behavior Interactive’in asimetrik çok oyunculu korku oyunu Dead By Daylight Mobile harika bir başlangıç ​​yaptı. Montreal merkezli geliştirici yakın zaman önce Dead by Daylight Mobile’ın ilk 48 saatlik lansmanında 1 milyon indirmenin üstüne çıktığını duyurdu.

Bir oyuncu katilin, korku dolu bir saklambaç maçında dört şanssız hayatta kalana karşı mücadele eder. Oyunun büyük bir kısmı Michael Myers, Stranger Things ‘Demogorgon, Freddy Krueger ve Scream serisinden Ghostface dahil olmak üzere kapsamlı oynanabilir korku simgelerinden oluşuyor.

Dead By Daylight Oyun Direktörü ve Davranış İnteraktif Ürün Evangelisti Mathieu Cote; “Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların tepkisini görmekten heyecan duyuyoruz, Dead By Daylight’ı mobil ortama taşımak şirket için büyük bir başarı ve çekirdek oynanışı korurken bunu yapabilmek ve mevcut tüm içerik, oyuncuların gerçekten takdir ettiği bir şey. Dışarıdaki tüm yeni oyuncular sisli ve gerilimli bir ortama hoş geldiniz.”

Tüm platformlarda Dead By Daylight şimdi dünya çapında 20 milyon oyuncuyu geçti. Bu sayı yalnızca mobil bağlantı noktaları popülaritesi arttıkça yükselecek gibi görülüyor. Ekip, önümüzdeki aylarda çeşitli taze içerik sunma planları ile tüm platformlar için uzun vadeli destek sunmaya kendini adamıştır.

Korkusuzsanız Dead By Daylight Mobile’ı şimdi App Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’ın Rahatsız Edici Bir Bug’ı Sonunda Düzeltildi