Battle Royale

Shadow Arena Önümüzdeki Ay Erken Erişime Açılacak

Pearl Abyss MMORPG, Black Desert’ın yapısından ilham alan battle royale’i Shadow Arena, bu Mayıs ayında erken erişim yoluyla Steam’e geliyor. Battle royale 21 Mayıs’ta Steam’e gelecek.

Shadow Arena, inanılmaz derecede popüler olan MMORPG Black Desert’deki savaşı, battle royale türüyle birleştirerek, oyuncuları sadece bir tane kalana kadar birbirine savaşmaya itiyor. Oyuncular, MMORPG’de bulunabilen, mmorpg’ye özgü sınıflar arasından seçim yapacaklar ve bunlarla oynayacaklar.

Shadow Arena, önümüzdeki ay Steam Early Access’e ulaştığında küresel olarak ücretsiz olacak, böylece oyuncular Shadow Arena’nın çıkışıyla birlikte derhal oyuna girip oynayabilecekler.

Battle royale’ın arkasındaki ekip, duyuruyu kutlamak için yeni bir video yayınladı. Ayrıca 21 Mayıs Erken Erişim lansmanına kadar Shadow Arena’yı istek listenize ekleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord’un Fire Moduyla Düşmanlarınızı Yakın