Strateji

Clash Royale Hayranları NFL Clash’a da Bir Göz Atmalı

Adında “Clash” olan bir mobil oyuna, büyük olasılıkla çoğu Clash Royale oyuncusu şöyle bir dönüp bakacaktır. Nifty Games’in ilk oyunu NFL Clash, Supercell’in sadece birkaç dakika süren 1v1 ya da 2v2 savaşlarıyla popüler olmuş rekabetçi oyunu Clash Royale’den ilham alıyor.

Nifty henüz NFL Clash’ı çıkışa hazır hale getirmiş olmasa da, yeni şirket temel olarak mobilde gördüğümüz mini oyunlardan ve simülasyondan uzaklaşan bir spor oyunu sunmaya kararlı.

Pete Wanat, Nifty Games’in kurucu ortağı ve baş yaratıcısı “NFL Clash, NFL oyununun tüm heyecanını derin spor simülasyonlarından çok daha hızlı bir oyun tecrübesiyle verecek ve mobil mücadele tarzı oyun hayranlarının sevdiği tüm özelleştirme, toplama ve gerçek zamanlı yarışmayı içerecek. Oyun, uzun zamandır spor oyunu oynamamış olanlar için oldukça oyuncu dostu olacak, bununla birlikte Nifty Games’in NFLPA ile olan ortaklığı sayesinde oyuncuların en sevdikleri NFL oyuncularından bir takım oluşturmasına izin verecek.” şeklinde açıklama yapıyor.

Nifty, NFL Clash ve şu an için hakkında çok bilgi bulunmayan bir NBA oyunu gibi diğer girişimler için 15 milyon doların üzerinde fon sağladı. NFL Clash’ın henüz bir çıkış tarihi yok, ancak Nifty’nin resmi web sitesindeki ilerlemesine göz atabilirsiniz.

Mücadele türünde bir Amerikan futbol oyununun nasıl oynandığını görmek için beklemek biraz zorundayız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Minecraft Güncellemesi, Eski PC Sürümü İçin Yeni Bloklar Ve Daha Fazlasını Sunuyor