İnşaa Oyunları

Minecraft Güncellemesi, Eski PC Sürümü İçin Yeni Bloklar Ve Daha Fazlasını Sunuyor

Minecraft: Java Edition’ın yeni 20W16A görünüm güncellemesi, Celeste bestecisinden yeni müzikler de ekliyor. Gerçekten 2009’da piyasaya sürülen oyunun PC versiyonu olan Minecraft’ın Java Sürümü, Celeste’nin bestecisinin müziği de dahil olmak üzere bazı yeni özellikler ekleyen yepyeni bir güncellemeye sahip.

Güncelleme, hem piglinleri hem de hoglinleri barındıran bir dizi yapı olan yeni Bastion Remnants’ı tanıtıyor. Bunlar Bazalt Deltaları hariç tüm Nether biyomlarında bulunabilir ve yağma ve diğer çeşitli güzellikleri içeren dört tip yapısı bulunur. Güncelleme detaylarına baktığımız zaman Hayvancılık çok kolay olmayabilir.

Minecraft: Java Edition’a da yeni müzikler eklendi ve bu çalışmalar Celeste bestecisi Lena Raine’den geliyor. Parça, “Pigstep,” sadece yeni Bastion Kalıntılarında oynatılıyor ve Raine’nin en son Nether güncellemesine uygun Minecraft için üzerinde çalıştığı üç parçayı burada duymanız mümkün.

minecraft eski pc güncelleme

Oyuncular, hem Nether hem de Overworld boyunca yıkılmış Portalları da görecekler. Bunlar, Yeraltında gizli, kuma gömülü veya deniz altında bulunabilirler ve sizi bir sandığa veya tamamen başka bir yere ışınlayabilirler. Güncelleme ayrıca bazı yeni blokları oyuna ekliyor, çeşitli hataları gideriyor bunun yanında bazı küçük yeni özellikleri de oyunda görmeniz mümkün hale geliyor.

Diğer Minecraft haberlerinde, oyunun RTX sürümü Bugün, 16 Nisan’da açık beta sürümüne geçecek. Nvidia, Minecraft RTX desteğini içeren yeni Game Ready Sürücüsünü yayınladı. Işın izleme teknolojisine giriyorsanız, bu size en iyi performansı vermelidir.

Güncellemenin bütün notlarını kaynağımız Gamespot’tan alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
İnşaa Oyunları

Minecraft Earth Erken Erişime Açılıyor

İnşaa OyunlarıMMORPG

Monolisk Mobil RPG

İnşaa Oyunları

Minecraft Mantığına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Craft Legends Ön Kayıtta

İnşaa OyunlarıSandboxYeni Oyunlar

Minecraft'ın Sanal Gerçeklik Sürümü Yakında Çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft, Shadowlands Genişleme Paketiyle Xbox Kumandası Desteğini Alıyor