GüncellemeModern WarfareNasıl Yapılır

COD: Modern Warfare Sezon 3 Yavaş Güncelleme Sorunu Çözümü

Call of Duty: Modern Warfare için Sezon 3 sonunda geldi, ancak bazı PC oyuncuları güncellemenin son derece yavaş indirme hızı nedeniyle oyuna giremiyor. Bu sorunu bir kez ve herkes için çözmek adına ne yapmanız gerektiğini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Activision nihayet oldukça başarılı Call of Duty: Modern Warfare oyunu için Sezon 3 güncellemesini yayınladı. Görünüşte genişleyen oyuna Warzone için bir sürü şey – oynamak için ücretsiz, battle royale modu da dahil olmak üzere birçok yeni içerik eklendi.

Daha kesin olmak gerekirse, oyuna iki yeni silah eklendi: Renetti tabancası ve SKS nişancı tüfeği ile biri Talsik Backlot olan Call of Duty 4’ten yeniden tasarlanan Backlot olarak tanımlanan üç yeni 6v6 çok oyunculu harita gibi. Dahası, merakla beklenen Quads modu nihayet Warzone’a eklendi ve oyuncuların bu heyecan verici modda yer almak için dört kişilik kadrolarda takım oluşturmasına izin veriliyor.

Şimdi, Modern Warfare Sezon 3 güncellemesini indirmek konsollarda sıkıntı çıkarmasa da, bazı PC oyuncuları oyunun istemcisinden güncellemeleri indirmeyle ilgili sorunlar yaşıyorlar. Sorun genellikle, oyuncuların güncellemeyi indirememesinden kaynaklanıyor.

İndirmeyi başlatma veya oyun dosyalarını istemci üzerinden tarama ve onarma, oyunun bölgesini değiştirmek gibi temel temel ve basit çözümleri denemiş olabilirsiniz ama bu yöntemler çoğu oyuncuda işe yaramıyor.

Ancak, bir YouTube videosu sayesinde indirme işlemimize tam hızda başlayıp tamamlayabilirsiniz. Videoda kısaca şu anlatılıyor, indirme işleminiz donmuş haldeyken yapmanız gereken ilk şeyin Duraklat düğmesine tıklayın, ardından Ayarlar ekranına gidin, aşağı kaydırın ve indirme hızınızı 100 KB / sn’ye ayarlayın.

Ardından, indirme işlemi ayarladığınız hızda başlayana kadar beklemeniz gerekir; ancak, herhangi bir nedenden dolayı başlamazsa, güncellemeyi duraklatın ve devam ettirin ve bu işlemin devam etmesini sağlar.

cod modern warfare

Güncellemenin birkaç saniye çalışmasına izin verin ve indirmeye devam ederken Ayarlar ekranını tekrar açın ve indirme hızını İnternet bağlantınızın maksimum hızına eşdeğer olan 0 olarak ayarlayın. Bu, indirme işleminizin tam hızda çalışmasına neden olur ve bu nedenle oldukça hızlı bir İnternet bağlantı hızına sahip olmanız şartıyla kabaca 13GB güncellemesinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Call of Duty: Modern Warfare için yavaş güncelleme sorununuzu gidermek için tek yapmanız gereken bu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

RehberSavaş Oyunları

Deadshot Daiquiri Nerede Bulunur? Call of Duty: Black Ops Cold War

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World MMO Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi