GüncellemeModern WarfareNasıl Yapılır

COD: Modern Warfare Sezon 3 Yavaş Güncelleme Sorunu Çözümü

Call of Duty: Modern Warfare için Sezon 3 sonunda geldi, ancak bazı PC oyuncuları güncellemenin son derece yavaş indirme hızı nedeniyle oyuna giremiyor. Bu sorunu bir kez ve herkes için çözmek adına ne yapmanız gerektiğini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Activision nihayet oldukça başarılı Call of Duty: Modern Warfare oyunu için Sezon 3 güncellemesini yayınladı. Görünüşte genişleyen oyuna Warzone için bir sürü şey – oynamak için ücretsiz, battle royale modu da dahil olmak üzere birçok yeni içerik eklendi.

Daha kesin olmak gerekirse, oyuna iki yeni silah eklendi: Renetti tabancası ve SKS nişancı tüfeği ile biri Talsik Backlot olan Call of Duty 4’ten yeniden tasarlanan Backlot olarak tanımlanan üç yeni 6v6 çok oyunculu harita gibi. Dahası, merakla beklenen Quads modu nihayet Warzone’a eklendi ve oyuncuların bu heyecan verici modda yer almak için dört kişilik kadrolarda takım oluşturmasına izin veriliyor.

Şimdi, Modern Warfare Sezon 3 güncellemesini indirmek konsollarda sıkıntı çıkarmasa da, bazı PC oyuncuları oyunun istemcisinden güncellemeleri indirmeyle ilgili sorunlar yaşıyorlar. Sorun genellikle, oyuncuların güncellemeyi indirememesinden kaynaklanıyor.

İndirmeyi başlatma veya oyun dosyalarını istemci üzerinden tarama ve onarma, oyunun bölgesini değiştirmek gibi temel temel ve basit çözümleri denemiş olabilirsiniz ama bu yöntemler çoğu oyuncuda işe yaramıyor.

Ancak, bir YouTube videosu sayesinde indirme işlemimize tam hızda başlayıp tamamlayabilirsiniz. Videoda kısaca şu anlatılıyor, indirme işleminiz donmuş haldeyken yapmanız gereken ilk şeyin Duraklat düğmesine tıklayın, ardından Ayarlar ekranına gidin, aşağı kaydırın ve indirme hızınızı 100 KB / sn’ye ayarlayın.

Ardından, indirme işlemi ayarladığınız hızda başlayana kadar beklemeniz gerekir; ancak, herhangi bir nedenden dolayı başlamazsa, güncellemeyi duraklatın ve devam ettirin ve bu işlemin devam etmesini sağlar.

cod modern warfare

Güncellemenin birkaç saniye çalışmasına izin verin ve indirmeye devam ederken Ayarlar ekranını tekrar açın ve indirme hızını İnternet bağlantınızın maksimum hızına eşdeğer olan 0 olarak ayarlayın. Bu, indirme işleminizin tam hızda çalışmasına neden olur ve bu nedenle oldukça hızlı bir İnternet bağlantı hızına sahip olmanız şartıyla kabaca 13GB güncellemesinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Call of Duty: Modern Warfare için yavaş güncelleme sorununuzu gidermek için tek yapmanız gereken bu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

Nasıl Yapılır

Ping Nedir, Nasıl Düşürülür?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World MMO Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi