MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile’a Boss Rush Modu ve PvP Rank Geliyor

Pearl Abyss oyuna çok sayıda geri bildirim üzerine yeni özellikler ekliyor. PvE meraklıları Boss Rush Modunu dört gözle beklerken rekabetçi oyuncular, sıralama sistemini bulmaktan mutluluk duyacaklar.

PvP Ranked hakkında

Black Desert Online’ın PvP arenasında artık bir sıralama sistemi var, böylece oyuncular nihayet en iyi olmak için savaşabilir ve sıralamada kendilerini görebilirler. PvP’de Rank sisteminin bazı özellikleri resmi olarak doğrulanmasa da normal PvP eşleşmesinden daha zorlu rakiplerle karşılaşacağınız anlamına geliyor.

Her sezon, rütbeler yenilenecek ve herkesin sıralaması sıfırdan oluşturulacak, ancak her sezonda yüksek yer alanlar her sezon bitiminde “özel bonuslar” alabilecekler.

PvE Yeni Boss Rush hakkında

PvE topluluğu Boss Rush modunun tadını çıkaracak. “En büyük ve en kötü” Black Desert patronlarından bazıları oyuncuların bir kez daha kesmesi için orada olacak. Onları kesmek her zamanki gibi ganimet getirecek, ancak bu patronların normal benliklerinden farklı saldırı kalıplarına ve aşamalarına sahip olacağını unutmayın. Örneğin Enrage olabilecekler.

black desert mobile dark knight

Diğer etkinlikler ve yenilikler

Bu arada, Termian Village 7 Nisan 2020’den gelecek, iki hafta boyunca herkes için kullanılabilir halede olacak. Termian Kıyafeti gibi benzersiz ödüller sunan görevler sunacak. Eşsiz ganimeti olan görevlerin yanı sıra, buz traşlama, benzersiz balık yakalama ve hazine haritası şişeleri bulma gibi mini oyunlar da oyuna ekleniyor.

Genel olarak, Pearl Abyss PvP, PvE ve aradaki taraftarlar için içerik yayınlarken herkesin yakın gelecekte Black Desert Mobile’da yapacak bir şeyleri var gibi görünüyor.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft Shadowlands Alfası Bu Hafta Başlıyor