Yarış Oyunları

Forza Street iOS ve Android Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Microsoft, daha önce yalnızca Windows 10 için çıkardığı Forza Street oyununu bu yıl iOS ve Android için çıkacağını duyurmuştu.

Forza Street, Electric Square tarafından Gran Turismo’nunkine benzer bir yarış oyunudur. Oyuncuların garajlarında kupa olarak tutmak için her türlü ikonik güçlü ve spor otomobilini inşa etmelerine ve toplamalarına veya hızlı, akıcı, sinematik tarzdaki sokak yarışlarına katılmalarına izin verir.

Oyun neredeyse iki yıldır Windows 10’da, ancak Xbox kısa süre önce oyunun mobil cihazlarda yalnızca birkaç ay içinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

forza street

Forza Street hayranları, Oyunu 5 Mayıs 2020’de Android ve iOS’ta oyunu oynayabilecek. Oyuna ön kayıt olup indiren herkes 2017 Ford GT’nin kilidini açacak. Ayrıca açıklanmayan miktarda oyun içi para birimi alacaklar.

Microsoft, Forza Street oyununu oynayabilecek telefonlar hakkında bir açıklama yapmadı. Yani Forza Street mobile için bir sistem gereksinimleri listesi yayınlanmadı. Bu yüzden, oyun serbest bırakıldığında ilgilenen herkes bu bilgilere göre göre oyunu oynayabilir ya da telefonları sıkıntı çıkarabilir. Ayrıca, oyunun Nintendo Switch’teki muhtemel çıkışıyla ilgili söylentilerden de bahsedilmedi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grounded, Hayatta Kalma Oyunu Bu Yaz XBox Game Preview’da