Nişancı Oyunu

Crysis 3 Remastered Fragmanı Yayınlandı

Crytek, 2007’den itibaren orijinal birinci şahıs nişancı oyununun çok platformlu bir versiyonu olan Crysis Remastered için ilk fragmanı yayınladı.

Crytek ve Electronic Art’ın birinci şahıs nişancı serisi Crysis hayranları, resmi Twitter hesabının dört yıllık sessizliğin ardından Pazartesi günü şifreli bir mesaj göndermesiniyle birlikte hevesle bir tür duyuru bekliyorlardı. Dün, sabırlı bekleyişleri,  PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’e “yakında” gelecek olan orijinal oyunun bir versiyonu Crysis Remastered için 30 saniyelik bir fragmanın yayınlanmasıyla ödüllendirildi.

“Fragman”, altı yıl içinde Crysis YouTube hesabına yapılan yorumların derlemesiyle başlıyor. Ardından bir telsiz sesi olarak  “Sanki tekrar çevrimiçi oldun” duyuluyor ve fragman bitiyor.

crysis yeni oyun remastered

Crysis Remastered’in varlığı, çok platformlu bir sürüm olması da dahil olmak üzere çevrimiçi olarak sızdırıldı – özellikle büyük haberler olarak öne çıkan bir Nintendo konsoluna yerleştirilen ilk Crysis oyunu olacak. Ancak, oyunun tam olarak ne zaman çıkacağına dair hiçbir bilgi verilmedi, fragman sadece Crysis Remastered’in Cryengine kullanılarak nasıl yapıldığını tanıtan bir açılış ekranı ile bitiyor.

Tüm bu heyecan, uzun süredir terk edilmiş Crysis serisi için köpürürken, hayranların daha fazla içeriğin gelmesini bekleyebileceğini öne sürenbazı şeyler ortaya çıktı. Crytek geçtiğimiz günlerde “duyurulmamış AAA başlığı” üzerinde çalışan bir teknik direktör iş ilanı verdi.

2020, Final Fantasy 7 Remake ve Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX gibi yeniden düzenlenmiş oyunlar için çok büyük bir yıl olduğundan 2007’nin Crysis’inin dönüşü uygun görünüyor. Başka bir şey düşünülmüyorsa, oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X için de Crysis Remastered’ın çıkacağını düşünüyoruz.

Bu yeni nesil konsolların yakında piyasaya sürülmesi, devam eden koronavirüs pandemisinden etkilenebilir veya etkilenmeyebilir, ancak Crysis Remastered’in dünya çapındaki tecritten etkilenmemiş görünüyor.

Crysis Remastered, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için “çok yakında” geliyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

HaberNişancı Oyunu

Bodycam "Fatal Error" ve Siyah Erkan Sorunu İle Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft, Shadowlands Genişleme Paketiyle Xbox Kumandası Desteğini Alıyor