AksiyonNişancı Oyunu

Crytek, Yeni Bir Crysis ya da Crysis Remaster Üzerinde Çalışıyor

Crytek’in yeni bir paylaşımı yaklaşmakta olan Crysis remaster için haber veriyor olabilir. En son 2016’da aktif olan Crysis Twitter hesabı, hiç bir paylaşım olmazken “RECEIVING DATA” şeklinde bir paylaşım yaptı. Bu herhangi bir şey anlamına gelebilir, ancak düşünülen, ilk olarak 2007’de piyasaya sürülen orijinal Crysis’in yeni bir versiyonu geliyor.

Geçen ay, Crysis’in çalıştığı Crytek tarafından inşa edilen oyun motoru olan CryEngine’i sergilemek için yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda 2010 – 2020 arasında Crytek ile ilgişkili oyunlar sergilendi. Bunları geçtikten sonra, fragmanda tanıdık bir ormanın görüntüleri göründü. Elinde silah taşıyan biri ve en sonra görüntü ise bu kişinin görünmez olmaya başlamasıydı.

yeni crysis oyunu

Kendiniz görmek için aşağıdan 2:20 dakikaya giderek inceleyin.

Hemen alttaki görselde de Crysis altıgen logosunun sol altında yer alan silahlı kişi ve orman görüntüsü görülebiliyor.

crysis

Crysis’ten bu yana uzun zaman geçti ve bu arada, Crytek için birkaç yıl zorlu oldu. Frankfurt merkezli şirket finansal sorunlar ve işten çıkarmalar ile mücadele etti. 2018’de kurucu CEO Cevat Yerli yönetimden çekildi. Tüm bu paylaşımlar, fragmanda görülenler ve benzeri söylentiler, yeni bir Crysis’e işaret ediyor olabilir. Fragmandaki orman oldukça tanıdık olduğundan ayrıca Crysis’in remaster projesi de olabilir.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Conan Exiles'ta Pet Elde Etme Rehberi

AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Sur Verme Ve Karşılaşmayı Yeniden Kurma

AksiyonRehberRol Oyunu

Mortal SHell Rehber - Bronze Bell Nasıl Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Olacak, Kaçırmayın