Battle RoyaleWarzone

Call of Duty Warzone’da 70 Bin’den Fazla Kişi Banlandı

Call of Duty: Warzone geliştiricisi Infinity Ward geçen ay battle royale oyununda hile yaptığı için 50.000 oyuncuyu yasakladığını söyledi. Pazartesi günü, daha fazla yasaklı oyuncu duyuruldu; Son duyurudan bu yana birkaç hafta içinde 20.000 oyuncuya yasak konuldu.

Infinity Ward yaptığı açıklamada “Artık #Warzone’u dolandırıcılardan korumak için dünya çapında 70.000’den fazla yasaklama yaptık. Özel güvenlik güncellemelerini uygulamaya devam ediyoruz ve oyun içi raporlamayı iyileştirmeye yönelik çalışmalar devam ediyor. Yakında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. İzliyoruz. Hilekarlara sıfır toleransımız var.” dedi.

Call of Duty: Warzone, 10 Mart’ta piyasaya sürüldü. Lansmanından bu yana bir aydan fazla bir sürede, ücretsiz Call of Duty oyunu 50 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One’da oynanabilen battle royale,  hızlı tempolu oyun ve benzersiz özellikler, battle royale hayranları tarafından çok sevildi ancak bu tür bir oyun yalnızca tüm oyuncular eşitse oynanabilir olur ve bu, Infinity Ward’ın bir avantaj elde etmek için hile yapmak isteyen oyuncuları yakından takip etmesi gerektiği anlamına geliyor.

call of duty warzone

Infinity Blog, Mart yazısında hileleri tanımlamak ve yasaklamak için yöntemlerini açıkladı, ancak ayrıntıların çoğu paylaşılmadı. Bu durum elbette hilecilere yol göstermemek için mantıklı bir açıklamaydı. Buna rağmen Infinity Ward, “özel güvenlik güncellemeleri” ve iyileştirilmiş bir raporlama sistemi hakkında “yakında” daha fazla ayrıntı sözü verdi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty Mobile, Silah Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor