MMORPG

Black Desert Mobile, 2. Sezon İle T5 Pet, Co-op Raid ve Yeni Görevler Ekliyor

Black Desert Mobile, Co-op raidlerin ikinci sezonunu başlattı. Oyuna, yeni bir görev ve seviye 5 evcil hayvan ekledi. Cesur kaşifler, boss Kabuamilles’in yeni ve geliştirilmiş bir versiyonuyla yüzleşecekler. Bir dizi taze güç ve “Protector” ünvanı kazanma şansı elde edecekler.

Yeni baskının yanı sıra, Güneybatı Calpheon’daki hikaye görevini tamamlayanlar için başka bir ödül görevi de var. Görevi bitirmek size Black Stone, Shakatu Exchange Certificate, ve  Standard Palette gibi ödüller kazandıracak. Daha fazlasını bekliyorsanız, bu görevin ödülleri günde iki kez alınabilir ve her seferinde değişir.

JIN Liverto donanımı artık kamp demircisinde üretilebilir. Bunu yapmak için önce biraz Magical Residue ve iki adet Socket Mystical donanımı edinmelisin. Ek bir büyülü kristal soket arayanlar için hem güçlü hem de kullanışlı olduğudan çabalarınız cömertçe ödüllendirilecek.

black desert mobile sezon 2 raid

Sonra yepyeni 5. seviye evcil hayvanlar var. Bunlar, seviye 4 evcil hayvanlarınızı takas ettiğinizde edinilebilir ve her biri, saldırı ve savunma puanları, hasar ve gümüş için artan bir düşme oranı dahil olmak üzere savaşta kullanmak için benzersiz becerilere sahiptir. Bu güncellemenin tam yama notlarını burada bulabilirsiniz.

Black Desert Mobile artık App Store ve Google Play’den ücretsiz bir oyun olarak indirilebilir. Black Desert Mobile ile ilgili önceki haberlerimizden bazıları;

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

Warhammer: Odyssey Bu Ay Sonu Testlere Başlıyor

MMORPG

New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valve, Yeni Steam Kolu İçin Patent Aldı