AksiyonPC

Death Stranding’in PC İçin Çıkış Tarihi Ertelendi

The Last of Us Part 2 ve Iron Man VR gibi oyunlarda gecikmelerden sonra, koronavirüs nedeniyle dışarı çıkılamadığı için bu durumdan etkilenecek en son oyun, Death Stranding, oyunun PC versiyonu çıkış tarihi Temmuz’a ertelendi.

Başlangıçta 2 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan PC sürümü, şimdi 14 Temmuz’da Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak. Kojima Productions, gecikmenin stüdyonun geçici olarak kapatılmasından kaynaklandığını ve evden çalışma ortamının ofisle benzer olmadığına vurgu yaparak bu durumun daha fazla zamana ihtiyaç duyulmasına neden olduğunu bildirdi.

Koronavirüs evde kal durumunun sunduğu zorluklar göz önüne alındığında altı haftalık bir gecikme tamamen mantıklı gelebilir ve umarız bu, geliştirme ekibine işleri bitirmek için çok ihtiyaç duyulan zamanı verecektir.  Detaylı açıklama resmi Twitter hesabından yapıldı ve Tweet aşağıda paylaşıldı.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık Dünya

Crimson Desert Ne Zaman Çıkacak?

AksiyonDying Light 2Haber

Dying Light 2 Ne Zaman Yayınlanacak? Çok Beklediniz

AksiyonHaber

God of War: Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Hilesi, Çalışan Bütün Komutlar