AksiyonPC

Death Stranding’in PC İçin Çıkış Tarihi Ertelendi

The Last of Us Part 2 ve Iron Man VR gibi oyunlarda gecikmelerden sonra, koronavirüs nedeniyle dışarı çıkılamadığı için bu durumdan etkilenecek en son oyun, Death Stranding, oyunun PC versiyonu çıkış tarihi Temmuz’a ertelendi.

Başlangıçta 2 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan PC sürümü, şimdi 14 Temmuz’da Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak. Kojima Productions, gecikmenin stüdyonun geçici olarak kapatılmasından kaynaklandığını ve evden çalışma ortamının ofisle benzer olmadığına vurgu yaparak bu durumun daha fazla zamana ihtiyaç duyulmasına neden olduğunu bildirdi.

Koronavirüs evde kal durumunun sunduğu zorluklar göz önüne alındığında altı haftalık bir gecikme tamamen mantıklı gelebilir ve umarız bu, geliştirme ekibine işleri bitirmek için çok ihtiyaç duyulan zamanı verecektir.  Detaylı açıklama resmi Twitter hesabından yapıldı ve Tweet aşağıda paylaşıldı.

 

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMacera

Horizon: Zero Dawn PC Sürümü Oldukça Popüler Oldu

AksiyonKonsolPC

Xbox Insider'dan "God of War PC İçin Çıkıyor" Dedikodusu

Nişancı Oyunu

Halo 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rol Oyunu

Horizon Zero Dawn Steam Fiyatı Astronomik Bir Şekilde Yükseldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Hilesi, Çalışan Bütün Komutlar