AksiyonRol Oyunu

Disney Mirrorverse, Kabam’dan Yeni Aksiyon RPG Oyunu

Disney Mirrorverse, Disney ve Pixar’ın en sevilen filmlerinden kahramanlarla güçlü bir koruyucu ekip oluşturabildiğiniz alternatif bir aksiyon RPG’sidir. Hayranlar daha önce hiç görmediği için “evrimleşmiş ve güçlendirilmiş” klasik karakterleri de Disney Mirrorverse’de görebilecekler.

İnanılmaz kötü güçler şimdi bu ilginç Mirrorverse’i ele geçirmekle tehdit ediyor ve kahramanları kullanarak, etkili bir ekip kurmak ve günü kurtarmak sizin göreviniz. Geliştirici, “Görsel olarak çarpıcı bir macera” olacağını iddia ediyor ve bu durum Kabam’dan, muhtemelen güzel bir AAA oyun deneyimi bekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Disney Parks Experiences ve Products’tan SVP Oyunlar ve İnteraktif Deneyimler yöneticisi Sean Shoptaw; “Disney Mirrorverse, ikonik Disney ve Pixar karakterlerinin ve hikayelerinin cesur bir şekilde yeniden canlandırılmasını temsil ediyor. Bu çarpıcı yeni macera hem Disney hayranlarına hem de zorlu RPG hayranlarına hitap edecek ve oyunculara Mirrorverse’in diğer tarafında neler olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz.” diyor.

Oyunun yakında Filipinler’de başlayarak beta sürecine geçmesi planlanıyor. Resmi sitesi şu anda yayında ve düzenli güncellemeleri almak için kaydolma seçeneği var. Tahmin edebileceğiniz gibi, çıkış tarihi ile ilgili çok fazla bilgi yok ama hem Android hem de iOS için geliştirildiği biliniyor.

Kaynak: Resmi Web Sitesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Conan Exiles'ta Pet Elde Etme Rehberi

AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonRehberRol Oyunu

Mortal SHell Rehber - Bronze Bell Nasıl Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riot Games, Valorant’ın Açık Betasını Ne Zaman Yapacak?