AksiyonRol Oyunu

Disney Mirrorverse, Kabam’dan Yeni Aksiyon RPG Oyunu

Disney Mirrorverse, Disney ve Pixar’ın en sevilen filmlerinden kahramanlarla güçlü bir koruyucu ekip oluşturabildiğiniz alternatif bir aksiyon RPG’sidir. Hayranlar daha önce hiç görmediği için “evrimleşmiş ve güçlendirilmiş” klasik karakterleri de Disney Mirrorverse’de görebilecekler.

İnanılmaz kötü güçler şimdi bu ilginç Mirrorverse’i ele geçirmekle tehdit ediyor ve kahramanları kullanarak, etkili bir ekip kurmak ve günü kurtarmak sizin göreviniz. Geliştirici, “Görsel olarak çarpıcı bir macera” olacağını iddia ediyor ve bu durum Kabam’dan, muhtemelen güzel bir AAA oyun deneyimi bekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Disney Parks Experiences ve Products’tan SVP Oyunlar ve İnteraktif Deneyimler yöneticisi Sean Shoptaw; “Disney Mirrorverse, ikonik Disney ve Pixar karakterlerinin ve hikayelerinin cesur bir şekilde yeniden canlandırılmasını temsil ediyor. Bu çarpıcı yeni macera hem Disney hayranlarına hem de zorlu RPG hayranlarına hitap edecek ve oyunculara Mirrorverse’in diğer tarafında neler olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz.” diyor.

Oyunun yakında Filipinler’de başlayarak beta sürecine geçmesi planlanıyor. Resmi sitesi şu anda yayında ve düzenli güncellemeleri almak için kaydolma seçeneği var. Tahmin edebileceğiniz gibi, çıkış tarihi ile ilgili çok fazla bilgi yok ama hem Android hem de iOS için geliştirildiği biliniyor.

Kaynak: Resmi Web Sitesi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riot Games, Valorant’ın Açık Betasını Ne Zaman Yapacak?