Battle RoyaleWarzone

Warzone Hile İle Nasıl Mücadele Ediyor?

Call of Duty: Warzone, oynaması ücretsiz battle royale oyunu hilecilere karşı güçlü bir duruş sergiliyor. Bir blog gönderisinde, geliştirici Infinity Ward, hileciler için “sıfır tolerans” gösterdiklerini ortaya koydu.

Infinity Ward, Warzone’un piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında 50.000’den fazla oyuncuyu kalıcı olarak yasakladı. Şirket, dolandırıcıları araştırmak ve tanımlamak için 24 saat boyunca oyun ve oyun verilerini izleyen güvenlik ekipleri kullanıyor. Bu güvenlik ekipleri, diğer şeylerin yanı sıra, hedef noktaları ve wallhacks dahil olmak üzere, tüm olası hileleri ve saldırıları gözden geçiriyor. İleriye baktığımızda Infinity Ward, dolandırıcıları yasaklama sürecini hızlandırmak için oyun içi raporlama sistemini geliştirmeyi düşünüyor.

Oyuncular gelecekte “daha sorunsuz bir raporlama deneyimi” sağlayacak “akıcı” bir kullanıcı arayüzü bekliyor. Stüdyo, elbette planının tüm özelliklerini paylaşmıyor, çünkü bu, suçluların sistemi aşmalarına izin verebilir. Bununla birlikte, geliştirici, “önemli verilere dayanarak” potansiyel hile raporlarını analiz ettiğini ve filtrelediğini de açıklamalarına ekliyor.

Infinity Ward, yasaklanan Warzone oyuncularının sayısı hakkında daha fazla güncelleme paylaşacak. Bu sayede oyunu doğal haliyle oynayanların şirkete güvenmesi amaçlanıyor ayrıca hilecilere de korku verme politikası güdülüyor.

“Her türlü hileyi çok ciddiye alıyoruz, herkes için dengeli ve adil bir oyun deneyimini sürdürmek en yüksek önceliklerimiz arasındadır. Bu, üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığımız bir alan, ancak her zaman herkese açık olarak tartıştığımız bir şey değil. Basitçe söylemek gerekirse, hile için toleransımız yok. Hile yapanlarla mücadele için tek bir çözüm olmadığını biliyoruz; bu her gün 7/24 sürekli bir yaptırım demek. Emin olun, herkes için eğlenceli ve adil bir deneyim sağlamayı taahhüt ediyoruz.”  şeklinde geliştiricinin önemli bir açıklaması var.

Tam Warzone güvenlik ve icra politikası belgesi, sizi yasaklayabilecek veya daha da kötüleştirebilecek suçlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklamaktadır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile, Black Ops Karakterlerini Oyuna Ekliyor