Rol Oyunu

Angry Birds Legends Açık Betası Başladı

Rovio, birkaç hafta önce rapor ettiğimiz Angry Birds Casual‘i sıra tabanlı bir RPG olan Angry Birds Legends ile takip etti. Angry Birds Legends’de PvP savaşlarına girebiliyor ve evrenin kendine özgü kahramanlarını toplayabiliyorsunuz. Oyun, tanıdık Angry Birds evreninde geçiyor ancak yumurta çalan ejderhaların oyuna eklenmesiyle kendini yeniliyor.

Kuşlar ve Domuzlar Barışıyor

Domuzlar ve kuşlar, çok eski zamanlardan beri düşmanlar, son yaşanan gelişmeler neticesinde iş birliği yapmak zorunda kalırlar. Onları aynı takımda kullanmak için ise bazı ön koşulları karşılaman gerekiyor.

Farklı domuzların ve kuşların kendine özgü özellikleri olacak ve hepsi evrim geçirecek. Farklı kahramanlar ama size kesinlikle tanıdıkta gelecektir. Bakalım Angry Birds Legends’ı beğenecek misiniz? Oyun şimdilik bazı bölgeler için yayınlandı. Yakın zaman içinde tıpkı Angry Birds Casual’de de olacağı gibi dünyaya açılacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Durango: Wild Lands Türkiye İçin Çıktı

İngiltere, İsveç veya Finlandiya’da yaşarsanız hemen indirebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Skyrim'in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 "Gizli" Görevi

Rol Oyunu

GTA 5 130 Milyon Satışa Ulaştı

Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition Hikayeyi Haritayı ve Daha Fazlasını Genişletecek

RehberRol Oyunu

GTA 5'te Duke O'Death Imponte Zırhlı Arabası Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Arena Son Kapalı Betası 17 Nisan’da Başlayacak