Rol Oyunu

Angry Birds Legends Açık Betası Başladı

Rovio, birkaç hafta önce rapor ettiğimiz Angry Birds Casual‘i sıra tabanlı bir RPG olan Angry Birds Legends ile takip etti. Angry Birds Legends’de PvP savaşlarına girebiliyor ve evrenin kendine özgü kahramanlarını toplayabiliyorsunuz. Oyun, tanıdık Angry Birds evreninde geçiyor ancak yumurta çalan ejderhaların oyuna eklenmesiyle kendini yeniliyor.

Kuşlar ve Domuzlar Barışıyor

Domuzlar ve kuşlar, çok eski zamanlardan beri düşmanlar, son yaşanan gelişmeler neticesinde iş birliği yapmak zorunda kalırlar. Onları aynı takımda kullanmak için ise bazı ön koşulları karşılaman gerekiyor.

Farklı domuzların ve kuşların kendine özgü özellikleri olacak ve hepsi evrim geçirecek. Farklı kahramanlar ama size kesinlikle tanıdıkta gelecektir. Bakalım Angry Birds Legends’ı beğenecek misiniz? Oyun şimdilik bazı bölgeler için yayınlandı. Yakın zaman içinde tıpkı Angry Birds Casual’de de olacağı gibi dünyaya açılacaktır.

İngiltere, İsveç veya Finlandiya’da yaşarsanız hemen indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Dragon's Pit'e Nasıl Gidilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Arena Son Kapalı Betası 17 Nisan’da Başlayacak