Mobil OyunNişancı Oyunu

Disorder, Netease’in Yeni Nişancı Oyunu Amerika İçin Yayınlandı

Güncelleme: 10/4/2020 – Disorder Amerika’da yayınlandı

NetEase’in Nişancı Oyunu Disorder, Kuzey ve Güney‘da Telefonlar İçin Yayınlanıyor

NetEase’in ekip odaklı nişancı oyunu olan Disorder sonunda iOS ve Android için Kuzey ve Güney Amerika’da piyasaya sürüldü. Disorder, askerlerin hayatta kalmak için bir araya geldiği sonsuz savaş ve yıkımın ürkütücü bir dünyasında geçiyor.

Geçen ay Güneydoğu Asya’da piyasaya sürülen ve o zamandan beri oldukça büyük, tutkulu bir oyuncu kitlesi toplayan oyun başarılı olacak gibi görünüyor. Disorder, ortalama bir nişancı oyununda biraz daha zorlu olmayı hedefliyor, takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı ve benzersiz becerilerinizi kombine etmenizi gerektiriyor.

Şu anda seçilebilecek yaklaşık yirmi farklı karakter var, her biri savaş alanında oynamak için kendi yeteneklerine ve rollerine sahip. Yükseltme ve ustalaşma için izciler, savunma uzmanları, gizli ustalar ve destek birimleri oyunda bulunuyor. Ayrıca denemek için kendi farklı silahları var ve kendine özgü yetenek ağaçlarına da sahipler.

disorder

Sunulan oyun modlarından bazıları Olympian ULF, Base Battle ve Multi-Base Battle. Sadece üç modla yetinmeyen NetEase, artık 5 oyuncudan oluşan altı takımın ayakta kalan son askerler olmak üzere kafa kafaya çarpıştığı izole bir hapishane adası olan Ölüm Adası’nı oyuna ekledi. Uzun vadede hayatta kalmanın tek yolu adanın radyasyon bölgesinde cesurca savaşmak olmak ve bir kaçış noktası aramaktır.

NetEase şimdi oyunun bazı karakterlerini canlandırmak için tamamen yeni bir CG hikayesi yayınladı. Geçmişte, üç ana askeri hizip hakkında bir fikir veren başka birkaç CG kısa hikayesi görmüştük. Prometheus en sonuncusu ve videodan onun hikayesini görebilirsiniz.

Nişancı oyunu hayranları için, Disorder en azından oynamaya değer gibi geliyor. Kasvetli havası ve gri / kahverengi renk paleti şu anda özellikle içinizi açmayabilir, ancak SEA lansmanından ve önceki betalardan olumlu geri bildirimler oldukça iyi olduğunu da biliyoruz yani oyuna en azından bir göz atmanızda fayda var..

Şimdi oyunun resmi sitesinden iOS için indirebilirsiniz veya Google Play‘de Android için indirilebilir lakin belirtilen bölgelerde yaşıyorsanız. Oyun kısa süre önce doğuda yayınlanmıştı. Onunla ilgili bigliyi alt kısımda görebilirsiniz. Şimdi Amerika için yayınlandı. Üzerinden çok geçmediğini belirtmek gerekiyor. Yani global olarak yayınlanması için çok bekleyeceğimizi sanmıyoruz.


Disorder, Doğu’da Bazı Bölgelerde Yayınlandı

NetEase’in yaklaşan çok oyunculu nişancı oyunu Disorder, bugün Singapur, Malezya, Tayland, Endonezya ve Filipinler de dahil olmak üzere bir dizi Güneydoğu Asya ülkesinde yayınlandı. Yakın gelecekte geçen oyun çevrimiçi oyuncuların bir birleriyle mücadelelerini konu alıyor.

PocketGamer’da belirtildiğine göre, Disorder, kilidini açmak ve ustalaşmak için yirmiye yakın kahraman sunaruyor ve bunların her biri savaş alanında oynamak için kendi özel rollerine sahiptir. Bunlara sınıf denilebilri ve şu şekildedir; izciler, gizli ustalar, savunma uzmanları veya destek birimleri. Beklediğiniz gibi, hepsinin emrinde özel beceriler ve ateşli silahların yanı sıra farklı geliştirilebilir özellikleri var. Bununla birlikte Olympian ULF, Base Battle ve Multi-Base Battle dahil olmak üzere çeşitli oyun modları var. Zamanla daha fazlası gelecek gibi görünüyor.

Genel olarak, ortalama mobil nişancı oyunlarından biraz daha mücadeleci denilebilir. Zeki takım oyunu ve zafer kazanmak için yaratıcı stratejiler gerekli görülüyor. Disorder, beta döneminde oyuncuların oldukça ilgisini çekti ve oynamaya değer oyun olarak görüldü.

disorder netease

Betalara katılanlar, kendilerine özel bir unvan ve avatar çerçevesi ve katıldıkları belirli testlere dayanan diğer bazı ödüller kazandılar. Bazı karakter deneme kartları, para birimi, XP paketleri ve kullanışlı askeri malzemeler de cabası.

Disorder’ın ne zaman batıya açılacağı hala belirsiz. Bir çok askeri temalı nişancı oyunu piyasada elbette var ve içlerinde Call of Duty Mobile gibi çok başarılı olanlar da var. Lakin Disorder kendine has özelliklerle geleceği için ilgi duyuluyor.

Kaynak: Disorder

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tomb Raider (2013) Mart Ayında Steam’de Ücretsiz Olacak