AksiyonKorku

Souls Benzeri RPG Hellpoint Ertelendi

Oyun başlangıçta planlandığı gibi 16 Nisan’da yayınlanmayacak. Bilim kurgu, Souls benzeri RPG olan Hellpoint, COVID-19 nedeniyle çıkış tarihini 2020’nin ikinci çeyreğine taşıyarak ertelendi.

Dark Souls’un RPG öğelerini ve Event Horizon’ın ürpertici bilimkurgu öğelerini alan Hellpoint, büyük bir felaketin ardından hikaye olarak başlar. Gizemli bir karakter olarak oynayın ve oyunun nasıl ilerlediğini büyük ölçüde etkileyen karar verme ile hikayeyi kendi isteğinize göre şekillendirin.

Cradle Games, gecikmenin arkasındaki nedenin COVID-19 salgınının olduğunu söyleyerek Twitter üzerinden açıklama yaptı. Hellpoint’in başlangıçta 16 Nisan’da piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak şu anda dünya çapında meydana gelen olaylardan kaynaklanan sorunlar nedeniyle, takımın yayınlanmadan önce oyunun kalitesini iyileştirmek için birkaç ay daha zaman ihtiyacı olduğu vurgulandı.

Hellpoint bu yıl PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, OSX ve Linux’ta piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead Space’in Yaratıcısı Pubg Corp İle Ortak Oyun Girişiminde