MMORPG

Elder Scrolls Online: Greymoor Güncellemesi Ertelendi

Elder Scrolls Online, geliştiriciler coronavirus pandemisi sırasında evden çalıştıkları için Greymoor’u beklenenden daha geç yayınlayacak.

Yılın başında Bethesda, Skyrim’in Karanlık Kalbini araştıracak olan Elder Scrolls Online için Greymoor genişlemesini duyurdu. Ancak oyunun başındaki isim Matt Firor, Çarşamba günü hayranlarına ZeniMax Online Studios’un beklenenden bir hafta sonra 20 Nisan’da PTR’deki genişlemeyi yayınlayacağını bildiren bir paylaşım yayınladı.

Bu gecikme, devam eden koronavirüs pandemisi sırasında evden çalışmanın bir sonucu olarak ortaya çıktı. Firor, “Bu, uzaktan çalışmayı bir stüdyo olarak ilk kez denedik ve şimdiye kadar işler iyi gidiyor. Elder Scrolls Online genişletmesi Fransızca ses hatları olmadan da  başlayabilir çünkü tüm Fransa evde tıkılmış durumda”. şeklinde açıklama yaptı.

Firor, Rocket League gibi oyunlarda da patlamaya yol açan dünya çapındaki kapanmalar nedeniyle normalden daha fazla oyuncunun aktif olduğunu kabul ediyor ve ekibin bu artan trafiğin neden olduğu sorunları izleyeceğini söylüyor. Açıklama, ZeniMax Online Studios’un dünya çapındaki koşulların izin vermesi halinde oyuncuların bütün taleplerinin karşılacağına işaret ediyor.

Elder Scrolls Online şu anda PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II'ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar...

Mobil Oyun

Call of Duty Warzone Hata Kodları - Error Code ve Anlamları

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Betası İzlenme Rekorları Kırıyor