Mobil Oyun

Epic Games’in Yeni Mobil Oyunu Spyjinx Duyuruldu

Epic Games, J.J. Abrams ile olan işbirliğinin ayrıntılarını açıkladı. Yeni mobil oyun Spyjinx duyuruldu. Aksiyon strateji oyununun yanı sıra RPG öğeleri içeriyor olarak tanımlanan Spyjinx, casusluk dünyasında bire bir yapısıyla çok oyunculu bir oyundur. Oyunda ayrıca çeşitli içerikler önemli bir rol oynayacak.

Spyjinx mobil oyunu için iş birliğinin başlangıçta 2016 yılında başlaması planlandı, ancak Çin devi Tencent (Epic Games’te hisse sahibi) ve daha sonra Bad Robot’un oyun bölümünün işin içine girmesiyle işler uzadı.

“Bire bir rekabet, Sadece en büyük oyuncuların değerlerini kanıtlamak için kafa kafaya yarıştıkları Jinx Ligi’ne hoş geldiniz. Ligde yükselmek için gerekenlere sahip misiniz … yoksa hikayeniz bir köpekbalığının karnında mı bitecek?” şeklinde blog yazısı açıklamaları var.

spyjinx

Spyjinx, Malezya’da iOS üzerinde kapalı bir beta testi başlattı ve Avustralya için “yakında” testlerin başlaması bekleniyor. Bu yazı yazılırken ise resmi bir çıkış tarihi yok. O konudaki güncellemeleri de yakında sizlerle paylaşacağız. Ayrıca aşağıda Spyjinx ile ilgili paylaşılan bir süreç videosunu da izleyebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rangers of Oblivion İçin Geniş Rehber