Mobil Oyun

Epic Games’in Yeni Mobil Oyunu Spyjinx Duyuruldu

Epic Games, J.J. Abrams ile olan işbirliğinin ayrıntılarını açıkladı. Yeni mobil oyun Spyjinx duyuruldu. Aksiyon strateji oyununun yanı sıra RPG öğeleri içeriyor olarak tanımlanan Spyjinx, casusluk dünyasında bire bir yapısıyla çok oyunculu bir oyundur. Oyunda ayrıca çeşitli içerikler önemli bir rol oynayacak.

Spyjinx mobil oyunu için iş birliğinin başlangıçta 2016 yılında başlaması planlandı, ancak Çin devi Tencent (Epic Games’te hisse sahibi) ve daha sonra Bad Robot’un oyun bölümünün işin içine girmesiyle işler uzadı.

“Bire bir rekabet, Sadece en büyük oyuncuların değerlerini kanıtlamak için kafa kafaya yarıştıkları Jinx Ligi’ne hoş geldiniz. Ligde yükselmek için gerekenlere sahip misiniz … yoksa hikayeniz bir köpekbalığının karnında mı bitecek?” şeklinde blog yazısı açıklamaları var.

spyjinx

Spyjinx, Malezya’da iOS üzerinde kapalı bir beta testi başlattı ve Avustralya için “yakında” testlerin başlaması bekleniyor. Bu yazı yazılırken ise resmi bir çıkış tarihi yok. O konudaki güncellemeleri de yakında sizlerle paylaşacağız. Ayrıca aşağıda Spyjinx ile ilgili paylaşılan bir süreç videosunu da izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rangers of Oblivion İçin Geniş Rehber