KorkuRehber

Resident Evil 3’te Sarı Kilitler Nasıl Açılır?

Raccoon City’yi keşfeden Resident Evil 3 oyuncuları için, oyunda sarı kilitleri açmak adına gerekli olan lockpickleri (Bundan sonra maymuncuk olarak bahsedecğiz) bulabilecekleri yerden bahsedeceğiz. Gelin biraz detaya girelim. Basit ve yararlı rehberimize başlayalım.

Resident Evil 3 çıktı, hayranlara geliştirilmiş grafik detayları, oynanış ve daha fazlası ile hayatta kalma-korku klasiğini yeniden yaşama şansı veriyor. Diğer Resident Evil oyunları gibi, Resident Evil 3, oyuncuların açmak zorunda olduğu bulmaca ve kilitlerle doludur, ancak neyse ki, oyuncular bunu çok daha kolay hale getirecek bir sistemle bunları geçebilirler.

Kilit Açma Ustası olarak adlandırılan Jill Valentine, Resident Evil 3 boyunca sarı kilitleri açmak için kullanılan maymuncukları toplayabilir. Resident Evil 3 oyuncuları oyun sırasında her türlü sarı kilitle karşılaşır ve genellikle cephane, ilk yardım spreyleri ve diğer yardımcı ürünler bunların arkasında yer alır. Bunu göz önünde bulundurarak, Resident Evil 3’te maymuncuk toplamak çok önemlidir ve oyuncular tüm sarı kilitleri açabilmeleri için mümkün olan en kısa zamanda maymuncukları toplamalıdır.

resident evil 3 sarı kilit

Resident Evil 3’teki maymuncukları nerede bulabileceğinizden bahsedelim;

Sarı Kilitler İçin Resident Evil 3 Maymuncuk Konumu

Resident Evil 3 oyununda maymuncuk yerini bulmak için oyuncuların Metro Güç Trafo Merkezi (Subway Power Substation) alanına ulaşıncaya kadar oyun boyunca ilerlemeleri gerekiyor. Kontrol Odasındaki merdivenlerden inerken, oyuncuların köşeyi dönmesi ve salonun sonuna doğru yürümesi gerekecektir. Burada “çanta” tutan bir ceset bulacaklar. Bunun üzerinde inceleme yapın.

resident evil 3 lockpick nerede bulunur

Çantanın içinde, Resident Evil 3 oyuncularının oyundaki tüm sarı kilitleri açmak için kullanabileceği maymuncuk bulunabilir. Resident Evil 3 envanter alanı sınırlı olsa da, her durumda maymuncuğu elinizde bulundurmak mantıklıdır. Eğer maymuncuğunuz yoksa bu, Nemesis veya Raccoon City’de gizlenen diğer tehditlere karşı potansiyel olarak yararlı olabilecek bazı silahları geride bırakmak anlamına gelebilir. Yani maymuncuk oldukça değerli bir eşyadır.

Sonunda, oyuncular Resident Evil 3’de kilitler konusunda daha fazla kafasına bir şey takmak zorunda kalmayacaklar, bu da açılacak sarı kilitlerin olmadığı bir noktaya ulaştıkları anlamına geliyor. Bu aşamadan sonra bu eşyaya daha fazla ihtiyacınız olmayacak.

Resident Evil 3 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için oynanabilir durumda.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG