Strateji

Legends of Runterra, Android ve iOS için 30 Nisan’da Çıkacak

Riot, dijital kart takası oyunu Legends of Runterra’nın 30 Nisan’da betadan ayrılacağını açıkladı. Bunun da ötesinde, o gün hem iOS hem de Android için piyasaya sürülecek. Ayrıca Riot’un şimdilik bir sır olarak sakladığı yeni bir bölgenin yanı sıra oyuna eklenen 120 yeni kart olacak.

Çıkış tarihi, oyunun resmi web sitesinde, sıkça sorulan sorular kısmında ortaya çıktı.

Legends of Runterra Mobile Sistem Gereksinimleri

Legends of Runterra, minimum sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edindik. İOS kullanıcıları için iOS 9 veya daha yenisine ihtiyacınız olacak, ancak Riot, iPhone 5s veya iPad Air 1 gibi 1GB RAM’e sahip cihazların düşük performansla karşılaşabileceğiniz için önerilmediğini sitesine ekledi. Bu arada, Android cihazların OS 5.0 veya üstü, 2GB RAM ve GPU Adreno 306 veya üstü olması gerekiyor ve ekleyelim; bunlar minimum sistem gereksinimleri.

Mobil için bu yeni kart oyunu Legends of Runterra, oyunun mobil versiyonu piyasaya sürülmeden önce 28 Nisan’da hakkında daha fazla bilgi alacağımızı umuyoruz. Zira yeni kartlar ve yeni bölge hakkında bu süreçte açıklamalar gelecektir.

Beta sürümüne katıldıysanız, 7 Mayıs’tan önce oyuna giriş yaptığınız sürece sunulan bir ödül var. Bunu yapan tüm oyunculara Moonstruck Poro Guardian verilir. Bunlar, oyun oynadıkça ve oyundaki olaylara tepki verirken ekranın sol alt kısmında oturan küçük maskotlardır. Oyunda pek işe yaramasalarda ekranda süs olarak durması çoğunun hoşuna gidiyor.

Legends of Runterra App Store ve Google Play’de 30 Nisan’da indirilmeye sunulacak ve Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra
Geliştirici: Riot Games, Inc
Fiyat: Ücretsiz
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?