Strateji

Legends of Runterra, Android ve iOS için 30 Nisan’da Çıkacak

Riot, dijital kart takası oyunu Legends of Runterra’nın 30 Nisan’da betadan ayrılacağını açıkladı. Bunun da ötesinde, o gün hem iOS hem de Android için piyasaya sürülecek. Ayrıca Riot’un şimdilik bir sır olarak sakladığı yeni bir bölgenin yanı sıra oyuna eklenen 120 yeni kart olacak.

Çıkış tarihi, oyunun resmi web sitesinde, sıkça sorulan sorular kısmında ortaya çıktı.

Legends of Runterra Mobile Sistem Gereksinimleri

Legends of Runterra, minimum sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edindik. İOS kullanıcıları için iOS 9 veya daha yenisine ihtiyacınız olacak, ancak Riot, iPhone 5s veya iPad Air 1 gibi 1GB RAM’e sahip cihazların düşük performansla karşılaşabileceğiniz için önerilmediğini sitesine ekledi. Bu arada, Android cihazların OS 5.0 veya üstü, 2GB RAM ve GPU Adreno 306 veya üstü olması gerekiyor ve ekleyelim; bunlar minimum sistem gereksinimleri.

Mobil için bu yeni kart oyunu Legends of Runterra, oyunun mobil versiyonu piyasaya sürülmeden önce 28 Nisan’da hakkında daha fazla bilgi alacağımızı umuyoruz. Zira yeni kartlar ve yeni bölge hakkında bu süreçte açıklamalar gelecektir.

Beta sürümüne katıldıysanız, 7 Mayıs’tan önce oyuna giriş yaptığınız sürece sunulan bir ödül var. Bunu yapan tüm oyunculara Moonstruck Poro Guardian verilir. Bunlar, oyun oynadıkça ve oyundaki olaylara tepki verirken ekranın sol alt kısmında oturan küçük maskotlardır. Oyunda pek işe yaramasalarda ekranda süs olarak durması çoğunun hoşuna gidiyor.

Legends of Runterra App Store ve Google Play’de 30 Nisan’da indirilmeye sunulacak ve Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra
Geliştirici: Riot Games, Inc
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?