Nişancı Oyunu

Fallout 76 Sonunda Evcil Hayvan Ekleyebilir

Fallout 76 piyasaya sürülmeden önce, hayranlar Bethesda’nın açık dünya oyununa evcil hayvan eklemesi için haykırıyordu. Şimdi, bunun gerçek olma ihtimali var.

Yeni bir Reddit AMA‘nın bir parçası olarak, proje lideri Jeff Gardiner, Bethesda’nın evcil hayvan getirme olasılığını araştırdığını söyledi. Yalnız bunlar yenilebilir olacak. Gardiner (Kotaku aracılığıyla) “Oyunda zaten arkadaşlık sistemi var, bu sisteme evcil hayvanları da dahil etmek istiyoruz, ama yenilebilir olacaklar” dedi.

Ekim 2018’deki PAX Avustralya’da, o yılın Kasım ayında Fallout 76’nın piyasaya sürülmesinden sadece bir ay önce, Bethesda patronu Pete Hines bir kalabalığa, çevrimiçi RPG’nin lansmanda köpek yoldaş almanıza izin vermeyeceğini söyledi.

 

Ancak, eğer oyuncular Fallout 76’da gerçekten bir köpeğe sahip olmak istiyorlarsa, stüdyo onu lansmandan sonra oyun için düşünülecek özellikler listesine ekleyeceğini söyledi. Şimdi, bu özellik gerçekleştiriliyor gibi görünüyor.

Olumsuz yorumlara rağmen, Fallout 76 ABD’de güçlü satışlar gerçekleştirdi. Bethesda, lansmanından bu yana oyunu yeni içerik ve özelliklerle sürekli olarak destekledi; en son eklenen, Nisan ayında daha önce yayınlanan Wastelanders güncellemesi. Diğer şeylerin yanı sıra, oyunculara NPC’leri tanıttı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

HaberNişancı Oyunu

Bodycam "Fatal Error" ve Siyah Erkan Sorunu İle Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed 2020 Çıkış Tarihi Belirlendi