Battle Royale

Fortnite, Tyler Rake’in Görünümünü Oyuna Ekleyebilir

Russo kardeşlerden bir tweet, John Wick ve Tyler Rake’i birbirine düşürmeyi önerdikten sonra, Epic Games’te, Fortnite’a Tyler Rake’i eklemeyi düşünüyor.

Fortnite her zaman inanılmaz crossoverları ile biliniyordu ve en sevilen Fortnite crossover’larından biri oyuna John Wick eklendiğinde oldu. Bunu göz önünde bulundurarak, Rus kardeşler Tyler Rake ve John Wick’in bir fotoğrafını yan yana tweetledi ve Epic Yaratıcı Yönetmen Donald Mustard’ın Tyler Rake’in Fortnite’a katılma fikrini ortaya koymasını sağladı.

Extraction, Chris Hemsworth tarafından yönetilen film 24 Nisan’da Netflix’te yayınlandı. Film, bir uyuşturucu lordunun kaçırılan bir oğlunun kurtarılmasına yardımcı olmak için paralı asker olan Tyler Rake’in işe alınmasını konu alıyor. Oldukça aksiyona dolu bir film olduğu yorumları yapılıyor.

 

 

Fortnite, günümüzün önemli karakterleri ve sanatçılarını oyuna görünüm olarak ekleyerek oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu görünümleri almak için sizlere bir dizi zorluk sunuyor. Bu sayede oyun daha eğlenceli hale geliyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rust, Önümüzdeki Hafta Call of Duty Mobile’a Geliyor