Battle RoyaleRehber

Fortnite’da 5 Farklı Astro Heads’i Nasıl Bulursunuz?

Fortnite, oyuna kostüm olarak Travis Scott’ı ekliyor, ancak beş dev Astro Heads bulmak da dahil olmak üzere bir sürü mücadelenin tamamlanması gerekiyor. Fortnite, tekrar tekrar Icon Series görünümleri ekleyerek oyuna zenginleştirmeye devam ediyor. Yeni görünümlerden birisi de Travis Scott.

Fortnite içinde Travis Kostümü’nün kilidini açmak için oyuncuların başarması gereken birçok mücadele var. Bu zorluklardan biri, oyunculardan beş farklı dev Astro Heads istiyor. Bu dev altın kafalar, oyuncuların kilidini açabilecekleri Travis Scott kaplamasına benziyor.

Dev Astro Heads’i Nerede Bulabilir ve Onları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Dev Astro Heads yerleri Sweaty Sands ve The Shark bay bölgesinde (Fortnite için Sezon 2, Bölüm 2’deki yenilerden bir kaçı). Oyuncular burada beş Astro Heads’i koyun kendilerine bakacak şekilde bulabilmelidir.

Sweaty Sands’in sol tarafında bir tane Astro Heads, sağ tarafında ise diğeri var. Üçüncü kafa, hala körfeze bakan ikinci Astro Heads’den daha uzakta olan tepede bulunabilir. Dördüncü dev Astro Heads doğrudan koyun ortasındaki adalardan birinde (uçak düşmüş olan kısım) bulunabilir. Ve beşinci ve son dev Astro Heads, The Shark bay koyuna bakan deniz fenerine daha yakın bir bölgede bulunabilir.

fortnite dev kafaları

Kafalar bulunduktan sonra, kafaların trambolin benzeri bir sıçrama etkisi olduğu için oyuncular sadece üstlerine atlamalıdır. Beş kafaya da sıçramak zorluğu tamamlayacak. Astro Heads bulmak için Team Rumble modunu oynamak akıllıca olabilir, çünkü Team Rumble sınırsız yaşam ve tekrarlara sahiptir, bu da standart modlarda ölmekten ve yeni bir maça girmekten daha kolay ve daha az sinir bozucu olur.

Travis Scott kaplaması, popüler battle-royale içindeki ilginç gerçek hayat kişilikleri koleksiyonuna katkıda bulunuyor. Ünlü yayıncı Ninja, Fortnite’deki Travis Scott kostümünü çoktan aldı. Ninja sadece oyunda değil, aynı zamanda lansmandan bu yana oyunun en büyük oyuncularından biri olarak dikkat çekiyor.

Türünün ilk gerçek dünya Fortnite kostümü, rapçi Travis Scott ile devam eden bir trend belirleyen DJ Marshmello’ydu. Oyuncular, zorluklara karşı çalışarak yakında bunun da kilidini açabilecekler.

Fortnite şimdi iOS, Android, PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir.

‎Fortnite
‎Fortnite
Geliştirici: Epic Games
Fiyat: Ücretsiz+
Fortnite
Fortnite
Geliştirici: Epic Games, Inc
Fiyat: Ücretsiz
[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Hilesi, Çalışan Bütün Komutlar