Macera

Sualtı Macerası Beyond Blue, Haziran Ayında PC, PS4 ve Xbox One’a geliyor

E-Line Media’nın okyanus macerası Beyond Blue geçtiğimiz hafta Apple Arcade’de başladı ve BBC Studios ile işbirliği içinde üretilen eğitici odaklı bir dalış oyununu olan Beyond Blue’da özgürlüğünüzün keyfine varacaksınız. Hem de telefon ekranına takılıp kalmadan. Büyük ekranda mavi suların yatıştırıcılığıyla baş başa kalacaksınız çünkü oyun, PC ve konsollar için çıkıyor.

Bir Dünya Günü canlı akışında ortaya çıkan Beyond Blue, 8 Haziran 2020 haftasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a geliyor. Oyunda, sekiz dalışa gidecek ve “okyanusu anlamlı bir şekilde görmek, duymak ve onlarla etkileşime girmek” için yakın gelecekteki teknolojileri kullanacaksınız.

Yaratıcı bir yönetmen Michael Angst, “Oyuncuları okyanusun güzelliğine ve içinde yaşayan muhteşem yaratıklara daldırırken, umarım bazı yorum ve sanatla bunu yapan görsel ve işitsel bir deneyim yaratmaya özen gösterdik. Oyuncular, güneşin ulaşamadığı yerleri, vaha benzeri bir atolden, nadiren görülen canlıların kendi ışıklarını ürettikleri, en az miktarda ışığın abyssal bölgenin gece yarısına ulaştığı, bulanık mavi ‘alacakaranlık’ bölgesinden çeşitli ortamları keşfedecekler.” açıklamalarında bulundu.

beyond blue

Bu kez bir oyundan hareket ve aksiyon beklemeyin, sakinlik bekleyin ve mavilerin tadını çıkarın. Beyond Blue’nun müziğini Miles Davis, The Flaming Lips ve orijinal bestelerin bir karışımı olduğunu aktarmak gerekiyor. BBC ortaklığından en iyi şekilde yararlanan Beyond Blue, gerçek dünya görüntülerine sahip 16 “Ocean Insights” mini belgeseline de sahip.

Temel olarak, Blue Planet’i izlediyseniz ve hayatınızdaki bu dinginliğe ihtiyacınız varsa, bu oyunu kontrol etmelisiniz. Apple Arcade sürümü kesinlikle bir seçenektir – özellikle Apple TV’de oynayabilirseniz – ancak daha geniş bir sürüm için beklemeye devam edeceğiz. Beyon Blue, Haziran 2020’de piyasaya çıktığında 19.99 $ fiyat etiketine sahip olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Aksiyon

Halo Infinite PC Sistem Gereksinimleri

RehberReturnal

Returnal'da Hile Kodlarına Erişme

Cyberpunk 2077KonsolRehber

Xbox ve Playstation'dan Cyberpunk 2077 İçin Para İadesi Alma

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg’nin 2020’de Performans ve Hileyle Mücadele Planları