GTA 5MMORPGRehberRol Oyunu

GTA Online’da Nasıl “Hayvan” Olursunuz? İlginç Bir Rehber

Grand Theft Auto Online’ın en son güncellemesi oyuncuların kendilerini bir hayvana dönüştürmelerine izin veriyor ve bunu yapmak o kadar da zor değil.

Grand Theft Auto Online yıllar içinde popülerliğini korumaya ediyor ve oyun desteği son hızıyla oyunculara ilginç içerikler sunuyor. Geçtiğimiz gün, 6 Nisan’da Peyote bitkisini Los Santos’a yeniden getiren ve oyuncuların kendilerini bir süre bir hayvana dönüştürmelerine izin veren yeni bir güncelleme eklendi.

Peyote bitkisi son kez Grand Theft Auto Online’a getirildiğinde geçen Ekim ayında bir çeşit sürpriz cadılar bayramı etkinliği vardı. Bitkinin neden şimdi geri döndüğü belirsiz, ancak yine de tuhaf bir eğlence kaynağı olduğu gerçek. Peki bu Peyote bitkilerini bir hayvana dönüşmek için nasıl bulur ve kullanırsınız?

Peyote Bitkisi Nasıl Bulunur?

Grand Theft Auto Online haritasına yayılmış 76 Peyote bitkisi var ve oyuncu bir tane bulmayı ve yemeyi başarırsa, bir hayvana dönüşecek. Dönüşüm, oyuncu ölene kadar sürecek ve ortaya çıkan hayvan, bitki tüketildikten sonra rastgele seçilecek, yani hangi hayvana dönüşeceğinizi bilmeniz zor.

Gta Online’da Peyote Ağaçları Nerede Bulunur?

GTA Online’da Bir Hayvana Dönüşün

Peyote bitkisini bulmak çok zor olmamalı, çünkü çok fazla var ve tüm şehirde bulunuyorlar. Oyuncular yine de zorlanırsa, yukarıdaki harita kesinlikle yararlı olacaktır. Dahası, kontrolör bir Peyote bitkisinin yakınındayken titremeye başlar ve oyuncu yaklaştıkça güçlenir. Bu ipucu, bir bitki yakınındayken son derece yararlıdır, ancak tam yerini belirleyemez. Beyaz çiçekleri olan küçük bir yeşil bitki olarak görülen Peyote’yi bulduktan sonra, D-Pad’e basılarak yenilebilir.

Yedikten sonra hayvan formuna dönüşüme başlayacaksınız ve bir hayvan sesi, oyuncunun hangi hayvana dönüşeceği yönünde ipucu verecektir. Bu içeriği gerçekten benzersiz kılan şey, her bir hayvanın kendi kontrol şemalarına sahip olmasıdır, bu nedenle GTA: Online’ın birçok hayvanından biri olarak kargaşaya neden olurken ekranın sol üst köşesindeki eğiticiye dikkat etmek önemlidir. Ayrıca, halüsinasyon olarak adlandırılmasına rağmen, diğer oyuncular hayvan formlarını görebilir ve onlarla etkileşime girebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hearthstone’un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları