Bulut Oyun

Project xCloud Ön İzlemesi Batı Avrupa İçin Başlıyor

Xbox ekibinin Batı Avrupalı ​​hayranları için iyi haberleri var. Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya ve İsveç‘teki Android kullanıcıları artık Project xCloud Preview’a katılma şansı için kayıt yaptırabilirler.

Yukarıda belirtilen ülkelerdeki oyuncular Xbox konsolunun oyunlarını doğrudan Android telefonlarına ve tabletlerine aktarmalarını sağlayan akış hizmetini test edebilecek. İnsanların COVID-19’un yayılmasını önlemek için evde kalmaları gerektiğinden Xbox, önizlemenin durumun stresini hafifletmeye yardımcı olacağı umuluyor.

Bir basın bülteninde, GM ve Proje için Ürün Başkanı Catherine Gluckstein, “Birçok kez söylendi, ancak küresel COVID-19 salgını nedeniyle benzeri görülmemiş zamanlarda yaşadığımız doğru. Burada Xbox’ta, özellikle evde kalmamızın istendiği haftalar ve aylar boyunca her zaman neşe ve sosyallik getirmek için ürünlerimizi sunuyoruz. Birlikte olduğumuzu biliyoruz ve birbirimize sağlayabileceğimiz destek şimdi her zamankinden daha önemli. ” dedi.

Oyuncular, deneme süresi boyunca Devil May Cry 5 ve Gears 5 gibi AAA oyunlar da dahil olmak üzere 50’den fazla oyuna erişebilecekler. Bant genişliğinin aşırı yüklenmesini önlemek için Xbox, her bölgedeki katılımcılara erişimi yavaş yavaş dağıtıyor.

Gluckstein, “Phil Spencer, insanları bir araya getirmek, eğlendirmek, ilham vermek ve etkileşimi sağlamak için oyunların benzersiz gücü olarak gördüğü şeylerden sık sık bahsetti. Hepimiz bu işin içindeyiz ve Project xCloud’u keşfetme ve oynama özgürlüğünün daha fazla sevinç ve etkileşim getirdiğini umuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hearthstone’un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları