AksiyonNişancı OyunuPC

Halo 2 ve Halo 2: Anniversary PC Betası Başladı

Her iki oyun da, Halo: Combat Evolved Anniversary’nin PC’de yayınlanmasından bir ay sonra bugün testlere hazır hale getirildi Halo, oyun topluluğunun en sevilen oyunlarından biridir. İlk oyunun orijinal sürümü 2001’de karşımıza çıkmasına rağme o günden bu güne, 19 yıl sonra hala Microsoft ve Halo güçlenmeye devam ediyor.

343 Industries, Microsoft’un bir alt şirketidir. Halo 3’ün piyasaya sürülmesinden sonra, Bungie ve Microsoft yollarını ayırdı, ancak oyunun hakkı Microsoft’ta kaldı ve 343 Industries aslında şirketin ‘Halo ile ilgilenen kısmı’ oldu.

halo 2 pc

Halo 2 ve Halo 2: Anniversary’in beta sürümüne girdiği haberi, oyunun topluluk koordinatörü Tyler Davis tarafından Twitter’da yayınlandı ve insanları ‘Halo Insider Programı’ aracılığıyla ürünü test etmeye çağırdı. Herkes katılamayacak, ama katılanlar oyun hakkında çok şey öğrenecekler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo: Immortal’la ilgili Olumsuz Yorumlara Blizzard Cevap Verdi