Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

SimülasyonSwitch

Hatred, Cinayet Simülatörü (Yetişkin İçerik) Switch’e Geliyor

Tartışmalı (Sadece Yetişkinler) Cinayet Simülatörü Hatred Nintendo Switch’e Geliyor. Polonya stüdyosu Destructive Creations’ın cinayet simülatörü Hatred, Nintendo Switch’e geldiği resmen Twitter üzerinden doğrulandı.

2015 yılında piyasaya sürülen oyun, şiddeti yücelttiği için ün kazandı – bu, Valve’ın onu Steam Greenlight hizmetinden çıkarmasına neden oldu. Daha sonra Valfin Gabe Newell’den bir özürle birlikte eski haline getirildi.

Sizi insanlığın değersiz varlığından bıkmış ve toprağı temizlemek isteyen soğukkanlı bir katilin rolüne yerleştiren Hatred, geliştiricisi tarafından oyun endüstrisindeki “politik açıdan doğru” şeklindeki oyunlara yanıt olarak konumlandırıldı.

“Bu günlerde, birçok oyun kibar, renkli, politik olarak doğru ve sadece bir eğlence için geliştiriliyor, Bu oyunda daha yüksek sanat ortaya çıkarmaya çalışmak yerine, trendlere karşı bir şeyler yaratmak istedik. Evet, bu insanları öldürmekle ilgili bir oyun ve karşıtların bu hastalıklı şeyi yapmasının tek nedeni sahip oldukları köklü nefretleridir.”

Oyuna ‘Sadece Yetişkinler’ derecesi verildi ve bu da aşırı şiddet derecesini alan üçüncü video oyunu oldu – Manhunt 2 ve yayımlanmamış Thrill Kill diğer ikisi olarak listelenebilir.

Oyunun kalitesine gelince, şu anda 43/100 Metacritic derecesine sahip ve kullanıcı puanı 4.7 olarak ortaya çıkmış.

Game Informer, PC versiyonunu için şöyle söyledi: “Oyun son derece ciddiye alıyor ve aşırı derecede şiddet barındıran içeriğe sahip.”

Gamespot oyun hakkında ne demiş?: “Nefret heyecan verici olmak için çok tekrarlayıcı, korkutucu olmak için çok aptal, sonunda başarılı olduğunuzu hissetmek için çok temel, şiddetle bütünleşik olmak için çok fazla, ironik eğlenceyi yaratmak için çok ciddi ve yine de çok çocukça, Bunlar oyunun bir hiç olduğunu gösteriyor. ”

Bunun gibi bir çok yorum bulunuyor. Zaten oyunun puanının düşüklüğü yüksek ihtimalle içeriğinden çünkü hem oyun yorumcuları büyük siteler hem de oyuncular bu fikri sevmemiş. Bunun insanlara ve duygulara zarar verdiğini düşünüyor çünkü oyun oldukça acımasız.

hatred switche çıkıyor

Nintendo eShop’ta yalnızca Yetişkinlere yönelik oyunlara izin vermiyor, bu nedenle bazı içeriklerin kaldırılması gerekip gerekmediğini yakın zaman içinde göreceğiz. Henüz yayınlanma tarihi de açıklanmadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

Farming SimulatorRehberSimülasyon

Farming Simulator 19 - Çiftlik Hayvanları İçin İpuçları

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valve, Yeni Steam Kolu İçin Patent Aldı