Rol OyunuStrateji

Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Olacak, Kaçırmayın

İki Total War oyunu yakın gelecekte Steam’de ücretsiz olacak. İlk olarak Total War: Warhammer II’Yİ haftasonunu ücretsiz oynama fırsatınız olacak, ardından Total War: Shogun 2’yi yaklaşık iki hafta içinde alıp kütüphanenize eklemeniz ücretsiz olacak. Yani ömür boyu sizde kalabilecek.

Total War: Warhammer II, yüzde 92 olumlu eleştiriye sahip ve bugünlerde yaklaşık 20.000 eş zamanlı oyuncuya sahip olduğu için Steam’de başarılı sayılabilir.

Total War: Warhammer II, 16 Nisan 2020 Perşembe günü Türkiye Saati ile 20:00’dan başlayarak, 19 Nisan 2020 Pazar günü 23:00 tarih ve saatleri arasında ücretsiz oynanabilecek.

Bu arada, aynı serinin bir başka oyunu Total War: Shogun 2’nin biraz daha az başarılı sayılabilecek oyunu (şu sıralar %90 olumlu eleştirisi var) ücretsiz olarak dağıtılacak. Warhammer II’den daha eski olan Shogun 2’nin Steam’deki fiyatı eskisinin yarısı. Bu, aktif bir oyuncu kitlesi olmadığı anlamına gelmez, çünkü oyunun son 30 günde ortalama 2.700 eş zamanlı oyuncu bu oyunu oynuyor.

Shogun 2’nin bu haberdeki yeri daha önemli, çünkü oyun 27 Nisan 2020 Pazartesi saat 20: 00’de ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Oyun dört gün boyunca bir ücretsiz olarak kalacak ve 1 Mayıs 2020 Cuma günü 20:00’de normal fiyatına geri dönecek. Bunu %100 indirim olarak da açıklamak mümkün.

Warhammer II’yi sadece oynamak ücretsiz olacak olsa da, ücretsiz hafta sonlarına genellikle indirimler eşlik eder, bu da oyunu yeterince beğenmeniz ve satın almaya karar vermeniz neticesinde sonrasında muhtemelen gelecek indirimden faydalanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Discord’un Gürültü Filtresi Çok Ses Yapan Klavyeleri Filtrelemeyi Amaçlıyor