League of LegendsMoba

League of Legends Volibear’in Güncellenmiş Halini Ortaya Çıkardı

Riot Games, Volibear ana hatlarına ön çıkaran gök gürültüsü ayısının Görsel ve Oyun Güncellemesinin nasıl gerçekleştiğini göstermek için League of Legends’ın Volibear yeniden çalışmasını ortaya koydu. Volibear, hem kendisi hem de Fiddlesticks’in şampiyon kitlerinin modern karakterlerle daha uyumlu olacak şekilde güncellenmesi için oy verildikten sonra tam bir güncellemeye tabi tutuldu ve şimdi Fiddlesticks’in çalışması bitti. Riot’un en son önizlemesi, şampiyonun elden geçirilmiş yeteneklerini ortaya koymadı, bunun yerine şampiyonun tasarımıyla ilişkili farklı efektlerin yanı sıra oyun içinde nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.

Volibear’ın son birkaç aydır devam eden önizlemeleri, Riot’un Volibear’ın yarı tanrı yönlerini tıpkı kardeşi Ornn’ın özel güçlere sahip eski bir varlık gibi hissetmesini ön plana çıkarmaya çalıştı. Bu çalışmanın sonuçları, Volibear’ın oyun içi modeline aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

Yine, Riot şampiyonun henüz ne yapabileceğini açıklamıyor, ancak bazı yeteneklerinin etkilerinin nasıl görüneceğini gösterdi. Şu anda Majestic Roar düşmanları geriye doğru düşüren E, şimdi kısa bir gecikmeden sonra bir alana çarpan bir AOE yıldırım etkisi gibi görünüyor.

Volibear kaplamalarına yatırım yapanlar için, şampiyonun kozmetik ürünlerinin tıpkı diğer VGU’larda gördüğümüz gibi temel modeliyle birlikte güncellendiğini göreceksiniz. Riot, en son güncellemesinde Volibear: Northern Storm Volibear ve Thousand Pierced Volibear’daki derilerinden iki tanesini ele aldı. Bunlardan birincisi, Artic Ops kostümü yeniden tasarlanmış bir versiyonu ve aşağıda görülüyor, diğeri ise eldritch-korku kostümü oyuncularının ücretsiz olarak alabileceği bir kostüm olarak karşımızda.

Volibear’ın Northern Storm kostümü artık Artic görünümlerinin aksine Northern Front Swain ile daha uyumlu. Kostüm Onu şık ve ölümcül yapan şampiyona takılan bir taktik maske ve dişli ile donatılmış şekilde karşımıza çıkıyor.

Volibear’ın güncellemesinin henüz bir çıkış tarihi yok, ancak yakında yeteneklerinin tamamını görmeyi umuyoruz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta İlk Hileci Banlandı, Tebrikler!