AksiyonRol Oyunu

Marvel Future Fight’ın Black Widow Güncellemesi Ertelenen Filmden İçerikler Barındırıyor

Netmarble bugün Marvel’in salgın nedeniyle ertelenen filmi Black Widow’dan esinlenerek büyük bir güncelleme yayınladı. Yeni oynanabilir karakterler, oyun düzenlemeleri, üniformalar ve daha fazlasını sunan güncelleme şimdi iOS ve Android için dünya çağında indirilebilir.

İlk olarak, yeni karakterler Yelena Belova (Florence Pugh tarafından filmde oynandı) ve Kızıl Muhafız (Stanger Things ‘David Harbour tarafından canlandırıldı). Gardroplarını renklendirmek isteyenler, Black Widow’, Yelena Belova, Kızıl Muhafız ve Taskmaster için toplanacak dört yeni film temalı kıyafet bulacaklar.

Black Widow güncellemesi temalı bir Efsanevi Savaş da oyuna ekliyor. Gelecek filmden karakterler içeren üç yeni aşamayı bu genişleme paketinde görebileceksiniz. Bunun da ötesinde, Future Pass olarak bilinen yeni bir sistem de oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu, her bir geçiş noktasında özel ödüller için her mevsimde önceden var olan içerikte ilerleyerek geçiş puanları kazanmanızı sağlar. Bir Pass ürünü satın alarak daha iyi ödüller kazanmak için Future Pass’i yükseltebilirsiniz.

Black Widow, Seviye-3’e yükseltilebilen yeni bir nihai yeteneğe sahiptir. Kızıl Muhafız için Uyanma Potansiyeli özelliği ve Yelena Belova, Kızıl Muhafız, Daredevil, Mockingbird ve Ajan 13 için Potansiyel Gerçekleştirme özelliği de mevcuttur.

Oyunun Boyutsal Görev modu beş yeni aşama aldı ve S.H.I.E.L.D Akademisi’nde bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri yapıldı.

Bu güncellemenin orijinal olarak, 1 Mayıs’tan Kasım’a kadar COVID-19 nedeniyle ertelenen Marvel’s Black Widow ile birlikte başlatılması gerektiğini hayal etmeliyim. Her durumda, MCU pop-in oyunundaki en son girişteki karakterleri görmek harika, hayranlara filmin nihai sürümüne kadar onları oyalayacak bir kaç içerik sunuyor.

Bu güncellemeden yeni karakterleri almak istiyorsanız, Marvel Future Fight’ı App Store ve Google Play‘den indirmek için bulacaksınız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Asphalt 9’da 360 Nasıl Yapılır?