Battle Royale

Apex Legends’ın Rahatsız Edici Bir Bug’ı Sonunda Düzeltildi

Apex Legends etkinliği The Old Ways’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, PlayStation 4 oyuncuları, bir Sıralamalı oyundan döndükten veya karakterleri değiştirdikten sonra, çalma listesi sektörünün Trios’u varsayılan olarak kullanacağı bir hata yaşıyorlar. Hatayı bildiren topluluğa yanıt olarak Respawn, PS4’te 1.35 güncellemesi yayınladı.

Hata düzeltme, bir dizi çökme düzeltmesi ile yamaya dahil olan tek şey değildi ve ganimet topladıktan sonra kontrollerin çalışmamasına neden olan bir hata da düzeltildi. Ağ, performans ve kararlılık iyileştirmelerinin tümü de Apex Legends güncellemesinde yerini aldı, ancak güncelleme notları yapılan belirli iyileştirmeleri ayrıntılandırmıyor. Yine konuyla ilgili resmi açıklama Twitter hesabından yapıldı. Hemen alt kısımda tweet görülebilir.

Bu düzeltme ekinin tam indirilmesi ve yüklenmesi 150 MB’lık bir dosya boyutuna sahiptir, bu nedenle oyunu PS4’ünüzde açmadan önce güncellemeyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu düzeltmeler tam zamanında geldi, çünkü Sezon 4 sona erecek ve Apex Efsaneleri için bir sonraki sezon yakında başlayacak.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Beskar Steel Nerede Bulunur?

Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Warzone Hilecileri, Hileci Lobisinin Tadını Çıkarıyor