Battle Royale

Apex Legends’ın Rahatsız Edici Bir Bug’ı Sonunda Düzeltildi

Apex Legends etkinliği The Old Ways’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, PlayStation 4 oyuncuları, bir Sıralamalı oyundan döndükten veya karakterleri değiştirdikten sonra, çalma listesi sektörünün Trios’u varsayılan olarak kullanacağı bir hata yaşıyorlar. Hatayı bildiren topluluğa yanıt olarak Respawn, PS4’te 1.35 güncellemesi yayınladı.

Hata düzeltme, bir dizi çökme düzeltmesi ile yamaya dahil olan tek şey değildi ve ganimet topladıktan sonra kontrollerin çalışmamasına neden olan bir hata da düzeltildi. Ağ, performans ve kararlılık iyileştirmelerinin tümü de Apex Legends güncellemesinde yerini aldı, ancak güncelleme notları yapılan belirli iyileştirmeleri ayrıntılandırmıyor. Yine konuyla ilgili resmi açıklama Twitter hesabından yapıldı. Hemen alt kısımda tweet görülebilir.

Bu düzeltme ekinin tam indirilmesi ve yüklenmesi 150 MB’lık bir dosya boyutuna sahiptir, bu nedenle oyunu PS4’ünüzde açmadan önce güncellemeyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu düzeltmeler tam zamanında geldi, çünkü Sezon 4 sona erecek ve Apex Efsaneleri için bir sonraki sezon yakında başlayacak.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle Royale

Fortnite'a Blade İçerikleri Geliyor

Battle Royale

En Kötü Warzone Silahı, Şimdi En İyisi Oldu

Battle RoyaleRehber

Hyper Scape - Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?

Battle RoyaleWarzone

Warzone'u 3. Şahıs Kamerasıyla Oynayabilen Kişi Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Warzone Hilecileri, Hileci Lobisinin Tadını Çıkarıyor