Battle RoyaleNişancı Oyunu

Call of Duty Mobile, Sizin de Katılabileceğiniz 1 Milyon $’lık Turnuva Düzenliyor

Açık elemeler önümüzdeki hafta başlayacak ve sadece turnuvaya kaydolmanız için sunulan oyun içi öğelerle başlayacak.

Activision, 1 milyon dolardan fazla bir Call of Duty Mobile turnuvasına ev sahipliği yapacak. Call of Duty Mobile Dünya Şampiyonası 2020 30 Nisan’da bir online esport etkinliği olarak başlayacak. Turnuva Sony tarafından destekleniyor.

Çok oyunculu oyunlarda Veteran veya daha üst sıralarda yer alan mobil oyuncular, 30 Nisan – 24 Mayıs tarihleri ​​arasında açık elemelere (1. Aşama) katılabilecek, turnuvaya katılacak oyuncu en az 18 yaşında olmalı ve oyunda hile yüzünden herhangi bir uyarı vs almış olmamalı. Yani tamamen temiz olmalısınız. Ayrıca, turnuva yönetiminin izni olmadan oyun kontrollerini değiştiren harici cihazları da kullanamazsınız.

Katılmak için oyunda “Kaydol” a tıkladığınızda turnuva puanlarınızı belirlemek için ilk on sıradaki maçınız kullanılacaktır. İlk aşamada herhangi bir hafta sonu 80 puana ulaşırsanız, ikinci aşamaya hak kazanırsınız. Kayıt için ödüller, turnuva destekçisi sayesinde ilerlemeye hak kazanırsanız ek bir ödül kazanacaksınız. Bu eleme ödülleri her hafta sonu değiştirilecektir, bu yüzden daha önce yapmış olsanız bile, tekrar kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Aşama 2 ile ilgili ayrıntılar daha sonraki bir tarihte resmi site aracılığıyla paylaşılacaktır.

Call of Duty Mobile düzenli olarak güncellemeler yayınlıyor, son zamanlarda bir Crescent Moon Etkinliği ve Silah Oyunu Varyantını oyuna ekledi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sualtı Macerası Beyond Blue, Haziran Ayında PC, PS4 ve Xbox One’a geliyor