Rol Oyunu

Minecraft’ın Harry Potter Haritası Tamamlandı

Minecraft modderlerinden oluşan bir ekip olan Floo Network, son dört yılını, Minecraft’ın içinde ayrıntılı bir Harry Potter RPG’si yapmak için harcadı ve bir Minecraft modundan bekleyebileceğinizin çok ötesine geçti. Bir aydan fazla bir süre alfa sürecinde durduktan sonra, şimdi oynamak için hazır. yazıya eklediğimiz lansman fragmanına göz atın.

Tek başına, haritanın kendisi çok etkileyici görünüyor, kitaplardan ve filmlerden bir dizi yeri çok ayrıntılı bir şekilde yeniden gözümüzde canlandırılıyor, bununla birlikte tüm sihirli süslemeler, büyülü bulmacalar ve hatta quidditch bile oyuna eklenmiş. Ayrıca, sinir bozucu Ruh Emiciler ve diğer çeşitli canavarlarla uğraşırken büyü bilgilerinizi test edebilirsiniz.

Harry Potter’ı sevmeyenler dahi, etrafa bir göz atmalılar diye düşünüyoruz. Java Minecraft 1.13.2 şimdi indirilebilir veya aşağıdaki çarpıcı ekran görüntülerinden bazılarını inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Godfall, PS5 Lasman Oyunu Hakkında Yeni Detaylar