Rol Oyunu

Minecraft’ın Harry Potter Haritası Tamamlandı

Minecraft modderlerinden oluşan bir ekip olan Floo Network, son dört yılını, Minecraft’ın içinde ayrıntılı bir Harry Potter RPG’si yapmak için harcadı ve bir Minecraft modundan bekleyebileceğinizin çok ötesine geçti. Bir aydan fazla bir süre alfa sürecinde durduktan sonra, şimdi oynamak için hazır. yazıya eklediğimiz lansman fragmanına göz atın.

Tek başına, haritanın kendisi çok etkileyici görünüyor, kitaplardan ve filmlerden bir dizi yeri çok ayrıntılı bir şekilde yeniden gözümüzde canlandırılıyor, bununla birlikte tüm sihirli süslemeler, büyülü bulmacalar ve hatta quidditch bile oyuna eklenmiş. Ayrıca, sinir bozucu Ruh Emiciler ve diğer çeşitli canavarlarla uğraşırken büyü bilgilerinizi test edebilirsiniz.

Harry Potter’ı sevmeyenler dahi, etrafa bir göz atmalılar diye düşünüyoruz. Java Minecraft 1.13.2 şimdi indirilebilir veya aşağıdaki çarpıcı ekran görüntülerinden bazılarını inceleyebilirsiniz.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

Minecraft'ta At Evcilleştirme - Minecraft Rehber

Rol OyunuSimülasyon

Minecraft Jurassic World DLC Duyuruldu

Rol Oyunu

Harry Potter RPG 2021'in Sonlarına Doğru Çıkabilir

RehberRol Oyunu

Minecraft'ta 1 Gün Kaç Dakika Sürüyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Godfall, PS5 Lasman Oyunu Hakkında Yeni Detaylar