Rol Oyunu

Minecraft’ın Harry Potter Haritası Tamamlandı

Minecraft modderlerinden oluşan bir ekip olan Floo Network, son dört yılını, Minecraft’ın içinde ayrıntılı bir Harry Potter RPG’si yapmak için harcadı ve bir Minecraft modundan bekleyebileceğinizin çok ötesine geçti. Bir aydan fazla bir süre alfa sürecinde durduktan sonra, şimdi oynamak için hazır. yazıya eklediğimiz lansman fragmanına göz atın.

Tek başına, haritanın kendisi çok etkileyici görünüyor, kitaplardan ve filmlerden bir dizi yeri çok ayrıntılı bir şekilde yeniden gözümüzde canlandırılıyor, bununla birlikte tüm sihirli süslemeler, büyülü bulmacalar ve hatta quidditch bile oyuna eklenmiş. Ayrıca, sinir bozucu Ruh Emiciler ve diğer çeşitli canavarlarla uğraşırken büyü bilgilerinizi test edebilirsiniz.

Harry Potter’ı sevmeyenler dahi, etrafa bir göz atmalılar diye düşünüyoruz. Java Minecraft 1.13.2 şimdi indirilebilir veya aşağıdaki çarpıcı ekran görüntülerinden bazılarını inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MinecraftRehberSandbox

Minecraft 1.19'da (Bedrock Sürümü) Elmaslar İçin En İyi Koordinatlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Mushrook Stew Nasıl Yapılır?

MinecraftSandbox

Minecraft'ta Bloklardan Nadir Eşyalar Düşürün

MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Godfall, PS5 Lasman Oyunu Hakkında Yeni Detaylar