MMORPG

Monster Hunter World: Iceborne Yeni Güncelleme İki Yeni Zor Ejderhayı Oyuna Ekliyor

Iceborne’un 13.5 sürüm güncellemesi 23 Nisan’da geliyor ve Master Rank Kulve Taroth ve Arch-Tempered Namielle’ı Etkinlik Görevleri olarak oyuna ekliyor.

Capcom, önümüzdeki hafta Monster Hunter World Iceborne genişlemesi için yeni bir güncelleme daha yayınlayacak. Oyun güncellemesi 13.5, 23 Nisan’da PS4, Xbox One ve PC’ye geliyor ve avlanmak için iki yeni canavar türünü ve dövülecek yeni ekipmanı karşımıza çıkarıyor.

İlk olarak, Kulve Taroth yeni bir Master rütbe Etkinlik Görevi’nin hedefi olarak geri dönüyor. Oyuncular, Elder Dragon’u öldürme ve oydukları malzemelerle yeni Master rütbe avcısı ve Palico ekipmanı yapma şansına sahip olacaklar. Malzemeler ayrıca Kulve Taroth Sieges’ten elde edilen silahları yükseltmek için de kullanılabilir.

monster hunter

 

Kulve Taroth’a ek olarak, Capcom da oyuna Arch-Tempered Namielle’ı ve düşürdüğü malzemelerden üretilecek yeni ekipmanı oyuna ekliyor. Kulve Taroth’da olduğu gibi Arch-Tempered Namielle, yalnızca Etkinlik Görevi olarak sınırlı bir süre için oyunda olacak. Etkinlik Görevi programını resmi Monster Hunter web sitesinde bulabilirsiniz.

Bu arada, tüm platformlarda Iceborne’un Full Bloom Fest etkinliği devam ediyor. Etkinlik 7 Mayıs’a kadar devam edecek ve oyunculara özel Etkinlik Görevleri alma ve avcı ve Palico için sezonluk donanım kazanma şansı verecek. Full Bloom Festivali hakkında daha fazla bilgiyi Capcom’un blogunda okuyabilirsiniz.

Iceborne genişleme paketi, Capcom için kritik ve ticari başarı oldu. Şirkete göre, genişleme Mart 2020 itibariyle 5 milyondan fazla sattı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ın Yeni Haritası Ascent Hakkında Sızıntılar Var