Nişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile, Silah Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty Mobile’da bu hafta Call of Duty’e çok şey geliyor. Steel Legion, mobil oyunda devam ediyor ve geri dönen Gun Game, birkaç yeni ekleme ile sınırlı bir süre için mevcut.

Artık Seviye 25’teki Ücretsiz Savaşta en yeni Scorestreak’i, Shock RC’yi kazanabilirsiniz. Bu kullanışlı küçük RC araba, yakındaki düşmanları tespit edebilir ve onları sürekli bir elektrik çarpmasıyla felç edebilir, böylece kolayca işlerini bitirebilirsiniz. Battle Pass’a zorluğunu bitirmek ve Shock RC’yi ücretsiz kazanmak için sadece maçlar yapın ve zorlukları tamamlayın.

Bu arada, Gun Game bu hafta sınırlı bir süre için geri dönüyor. Uzun süren Call of Duty oyun modu, çeşitli silahlarla bir likte dönecek ve her bir öldürmenin kullanmanız için yeni bir silahın kilidini açacak. Kazanmak için her silahla bir öldürme yapmanız gerekiyor.

call of duty mobile

Ayrıca tamamlanması için daha fazla haftalık zorluk oyuna eklendi ve daha fazla ödül kazanmak ve Sıralamalı Modda seviye atlamak için daha fazla fırsat var. Bu sezonun Sıralamalı Modu 1 Haziran’a kadar sürecek, bu nedenle Epic Ruin kaplaması ve Man-O-War kazanmak için bolca zamanınız var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Research and Development 3, Destiny 2, NES003 Görevi Nasıl Yapılır?

Nişancı OyunuValorant

Valorant Konsol Sürümü, PC Oyuncularına Nispet Yapıyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Yeni Güncellemesi Silah Seviyesi Konusunda Sizi Memnun Edecek

AksiyonHaberNişancı Oyunu

Microsoft ve Bethesda, Redfall Oyuncularına Para İadesi Yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Oyuncuları Twitter’da Oyunu Protesto Ediyor