Nişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile, Silah Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty Mobile’da bu hafta Call of Duty’e çok şey geliyor. Steel Legion, mobil oyunda devam ediyor ve geri dönen Gun Game, birkaç yeni ekleme ile sınırlı bir süre için mevcut.

Artık Seviye 25’teki Ücretsiz Savaşta en yeni Scorestreak’i, Shock RC’yi kazanabilirsiniz. Bu kullanışlı küçük RC araba, yakındaki düşmanları tespit edebilir ve onları sürekli bir elektrik çarpmasıyla felç edebilir, böylece kolayca işlerini bitirebilirsiniz. Battle Pass’a zorluğunu bitirmek ve Shock RC’yi ücretsiz kazanmak için sadece maçlar yapın ve zorlukları tamamlayın.

Bu arada, Gun Game bu hafta sınırlı bir süre için geri dönüyor. Uzun süren Call of Duty oyun modu, çeşitli silahlarla bir likte dönecek ve her bir öldürmenin kullanmanız için yeni bir silahın kilidini açacak. Kazanmak için her silahla bir öldürme yapmanız gerekiyor.

call of duty mobile

Ayrıca tamamlanması için daha fazla haftalık zorluk oyuna eklendi ve daha fazla ödül kazanmak ve Sıralamalı Modda seviye atlamak için daha fazla fırsat var. Bu sezonun Sıralamalı Modu 1 Haziran’a kadar sürecek, bu nedenle Epic Ruin kaplaması ve Man-O-War kazanmak için bolca zamanınız var.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Oyuncuları Twitter’da Oyunu Protesto Ediyor