Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2: Bannerlord, En İyi Atölye Yerleri

Mount And Blade 2: Bannerlord’da en iyi gelir getirecek atölye ve konumu hakkında bilgi veriyoruz. Eğer ticaret yoluyla Bannerlord’da para kazanmaya başlamak istiyorsanız, atölyeler sizin için en iyi seçenek olabilir. Bannerlord atölye geliri türüne, yerine ve bir kaç diğer etkene göre değişiklik gösterebiliyor. Detaylı bilgi için en iyisi rehberi okumaya devam edin.

Şehirlerde satın alabileceğiniz farklı atölye türleri vardır ve bunlar Mount And Blade 2: Bannerlord kervanları kadar riskli değildir ve bunlar sabit bir gelir biçimidir. Ancak, satın almak oldukça pahalıdır. Bannerlord’daki bir atölye 15.000 altına mal olacak, ancak uzun vadeli gelir için buna değer. Atölyelerden kazandığınız para ve aynı anda sahip olabileceğiniz atölye miktarı, klanınız da yükseldikçe artar.

Atölye türleri

Mount And Blade 2: Bannerlord’da Ahşap Atölyesi, Demirci, Gümüşçü, Bira Fabrikası, Şarap Presi, Zeytin Presi, Keten Dokuma, Kadife Dokuma, Yün Dokuma, Çömlek Atölyesi ve Tabakhane olmak üzere 11 farklı atölye çeşidi bulunmaktadır. Atölyeyi başka bir türle değiştirmek için 2.000 altın ödeyebilirsiniz, bu da şehirdeki arz ve talep değişirse iyi bir seçenektir.

Mount And Blade 2: Bannerlord Atölye Konumları

Bannerlord’da bir atölye bulmak için ALT tuşunu basılı tutarak şehir ve köylerde arama yapmanız gerekir. İstediğiniz atölyeyi bulduktan sonra, satıcıyla konuşup ve atölyeyi satın alabilirsiniz.

Bazı atölye yerleri diğerlerinden daha iyi gelir elde ediyor ve bunun sebebi, bu köylerin ham maddeyi ucuza mal etmesidir. Yani, çevre köyün ucuz tahıl üretimi varsa, şehirde bir Bira Fabrikası atölyesi olması en iyisidir.

Mount And Blade 2: Bannerlord Atölye Çalışmaları

En iyi atölyeleri Çömlek Dükkanları ve Ahşap Atölyeleri olarak belirledik. Çömlek Dükkanları için, kil üreten bağlı köyleri olan şehirleri ararsanız sonuç bulabilirsiniz. 300 – 400 altın civarında gelir elde edebileceğiniz Marunath ve Pen Cannoc’u tercih edebilirsiniz. Aynı şey Ahşap Atölyeleri için de geçerli, Marunath ve Dunglanys’de parke üreten köyler bulabilirsiniz.

Satın aldığınız Bannerlord atölyeniz de zaman içinde değer artar, böylece daha fazla atölyeye geri dönmek için her zaman dik bir kâr elde etmek için satabilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Rehberi: Hangi Karakterle Başlamalısın?