Nişancı Oyunu

Warframe Mobile Yakında Karşımıza Çıkabilir

Warframe, birden fazla platformda başarı oldu ve şimdi geliştirici Digital Extremes bu listeye mobil sürümü eklemeyi düşünüyor.

2013’te ilk kez piyasaya sürüldüğünden bu yana, ücretsiz oynanabilen nişancı oyunu Warframe, mevcut platform sayısını sürekli olarak artırdı ve bu yakın zamanda durmayacak bir ilerleme. Warframe sadece PS5 ve Xbox Series X portlarını almakla kalmıyor, aynı zamanda bir mobil versiyon da alacak gibi görünüyor.

Warframe geliştiricisi Digital Extremes’in ana şirketi Leyou Technologies Holdings Limited yakın zamanda en son yıllık raporunu yayınladı. 210 sayfalık raporun çoğu, oyunun geçen yıl nasıl ilerlediğini ve geleceği için planların neler olduğunu detaylandırıyor ve Leyou başkanı Xu Yiran’ın yaptığı açıklamada, bir mobil versiyonun değerlendirildiğini gösteriyor.

“Grubun başarılı PC veya konsol oyunlarını mobil sürüme dönüştürme stratejisi hakkında açıkça konuştum” şeklinde rapor kayıtları açıklamalarda kendine yer buldu. Yiran, Leyou Technologies ve Digital Extreme’in PC ve konsol oyunlarına odaklanmasına devam ederken, hala devasa mobil oyun pazarının sunduğu büyük gelir potansiyeline ulaşmak için “başarısı kanıtlanmış ürünleri mobile entegre etmenin” yollarını bulmayı amaçladığını belirtti.

Bu, Warframe’in mobil bir versiyonunun geliştirme aşamasında olduğunun bir teyidi olmak zorunda değil, ancak Leyou ve Digital Extremes’in kesinlikle bu konu üzerinde düşündüğü anlaşılıyor. Fortnite ve PUBG gibi diğer popüler ücretsiz oynanabilen oyunların cep telefonunda bulduğu başarısı neticesinde Warframe’in mobil versiyonunun çıkması mantıklı bir hame olacaktır. Yine de ortada böyle bir iş olup olmadığını zaman içinde göreceğiz.

Warframe, geliştirilmekte olan PS5 ve Xbox Series X yeni nesil konsollar ile PC, PS4, Switch ve Xbox One’da kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Deadpool X-Force Kostümü Nasıl Alınır?