Mount & BladeRol Oyunu

Mount And Blade 2, Steam’in Anlık Olarak En Çok Oynanan 3. Oyunu Oldu

Kısa süre önce piyasaya sürülen Mount & Blade II Bannerlord,PUBG’yi geride bırakarak, Steam’de en çok oynanan üçüncü oyun olmayı başardı. Bilgiler Mount & Blade 2 resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Oyun aynı anda 172.030 anlık oyuncuyla bunu başardı. Şu an hala istatistikler işleme devam ediyor Yani farklı sayılarla karşılaşmanız mükün. Buna binaen gelen istatistiklerden bir diğeri şu şekilde; Steam Charts 203.098 güncel oyuncuyla, Futbol Manager 2020’nin, Rainbow Six Siege, GTA V ve PUBG’yi geride bıraktığını rapor ediyor.

Konuyla ilgili daha önce Steam istatistiklerini paylaşmıştık. Aşağıdaki Instagram hesabımızdan görebilirsiniz. Şimdi Mount And Blade 2 Bannerlord bu istatistiği değiştirmüş görünüyor.

Mount & Blade 2 geliştiricisi oyunla ilgili kısa bir açıklama yapıyor. Daha sonrasında yazımıza konu olan istatistiklerin paylaşıldığı Tweet’i görebilirsiniz.

“Hatalar ve aksaklıklar olabilir, kesinlikle dengeleme sıkıntıları yaşanacaktır, bazı özellikler eksik veya şu anda devre dışı olabilir ve oyunun belirli yönleri daha sonradan tam destek alamayabilir. Yeniden kullanılan sahneleri (nihai amacımız her kasaba ve kalenin kendine özgü bir sahnesine sahip olması) ve sesler, animasyonlar, görevler vb. Gibi diğer yer tutucu içerik türlerini görmeyi bekleyebilirsiniz. ”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Tuzakları nasıl etkisiz hale getirirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Angry Birds Legends Açık Betası Başladı