Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Denge çok oyunculu oyunlarda her şeydir ve oyuncuları yeni kartlar kazanmaya / satın almaya zorlamak, yağma kutuları ve mikro işlemlerle oyuncuları boğmak genelde olumsuz etki yaratır. Clash Royale bu dengeyi korumak için oldukça çaba sarf ediyor ve oyunun 10. sezonu için geliştirici Supercell, bir kartı oyundan tamamen çıkarıyor ve yerine yenisini ekliyor. 2017’de çıkış yapan Heal Spell, birkaç gün içinde artık destelerde olmayacak.

Clash Royale’in Yeni Kartı

Oyuna eklenecek kart Heal Spirit, buz ruhu ile aynı hareket hızı, vuruş noktaları ve genel tasarıma sahip, ancak patladığında güçlü bir iyileşme patlaması sağlıyor. Supercell, iyileştirme büyüsünden çok daha güçlü olan yüzde 181’lik bir iyileşme sağladığını söylüyor.

clash royale

Oyunun 10. sezonu ayrıca yeni bir kule görünümü, ifadeler ve arenayı oyuna dahil ediyor. Heal Spirit için bir de duyuru videosu Supercell tarafından yayınlandı. Hemen aşağı kısımdan izleyebilirsiniz. Daha fazla oyun haberi için de sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Disney Mirrorverse, Kabam’dan Yeni Aksiyon RPG Oyunu