AksiyonNişancı Oyunu

Overwatch, Önümüzdeki Hafta Echo’yu Oyuna Ekliyor

Overwatch önümüzdeki hafta yeni bir kahraman kazanıyor ve Overwatch 2’nin çıkışına kadar son kahraman olacağını işaret ediyor. Mart ayında PC’de Açık Test’ tabi olan uyarlanabilir robot Echo, PC, PS4, Xbox ve Nintendo Switch için 14 Nisan’da yayınlanacak.

Echo bir Hasar karakteridir, ancak çok yönlülük fikri üzerine inşa edilmiştir ve Tank / Destek benzeri özelliklerini anında benimseyebilir. Aynı zamanda Blizzard’ın iptal edilen ve sonunda Overwatch’ın temeli haline gelen Titan projesi için tasarlanan en eski karakterlerden biridir. Echo ilk olarak Ashe’yi tanıtan fragmanda alay edildi ve karakterin Overwatch organizasyonuyla uzun bir geçmişi olduğu ortaya çıktı.

overwatch echo

Blizzard, daha fazla Tank ve Destek karakterinin de yolda olacağına söz verdi, ancak bunlar Overwatch 2’nin karakterleri olacak gibi görünüyor. Bu oyun hikayeyi daha fazla tek oyunculu içerikle genişletmeyi amaçlıyor, ancak çok oyunculu modların da oyuna dahil edileceği biliniyor. Henüz belirli bir çıkış tarihi yok.

Ayrıca Bakınız:   Call Of Duty Mobile, Silah Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

Bu arada, çevrimiçi oyunun profesyonel rekabetçi yüzü olan Overwatch Ligi hız kazanmaya devam ediyor. Son haberlere baktığımızda birkaç oyuncu sohbette uygunsuz yorumlar nedeniyle para cezasına çarptırılmıştı.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonSavaş Oyunları

Valorant Yeni Harita Hakkında Bilgiler

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Para İadesi Nasıl Alınır?

RehberSavaş Oyunları

Valorant'ın Kasma Sorunuyla Başa Çıkabilirsiniz

RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Street iOS ve Android Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı