AksiyonNişancı Oyunu

Overwatch, Önümüzdeki Hafta Echo’yu Oyuna Ekliyor

Overwatch önümüzdeki hafta yeni bir kahraman kazanıyor ve Overwatch 2’nin çıkışına kadar son kahraman olacağını işaret ediyor. Mart ayında PC’de Açık Test’ tabi olan uyarlanabilir robot Echo, PC, PS4, Xbox ve Nintendo Switch için 14 Nisan’da yayınlanacak.

Echo bir Hasar karakteridir, ancak çok yönlülük fikri üzerine inşa edilmiştir ve Tank / Destek benzeri özelliklerini anında benimseyebilir. Aynı zamanda Blizzard’ın iptal edilen ve sonunda Overwatch’ın temeli haline gelen Titan projesi için tasarlanan en eski karakterlerden biridir. Echo ilk olarak Ashe’yi tanıtan fragmanda alay edildi ve karakterin Overwatch organizasyonuyla uzun bir geçmişi olduğu ortaya çıktı.

overwatch echo

Blizzard, daha fazla Tank ve Destek karakterinin de yolda olacağına söz verdi, ancak bunlar Overwatch 2’nin karakterleri olacak gibi görünüyor. Bu oyun hikayeyi daha fazla tek oyunculu içerikle genişletmeyi amaçlıyor, ancak çok oyunculu modların da oyuna dahil edileceği biliniyor. Henüz belirli bir çıkış tarihi yok.

Bu arada, çevrimiçi oyunun profesyonel rekabetçi yüzü olan Overwatch Ligi hız kazanmaya devam ediyor. Son haberlere baktığımızda birkaç oyuncu sohbette uygunsuz yorumlar nedeniyle para cezasına çarptırılmıştı.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Street iOS ve Android Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı