e-SporNişancı Oyunu

Valorant’ta İlk Hileci Banlandı, Tebrikler!

Beta sürümünde bile, bilgisayar korsanlarının önüne geçilemiyor. Riot’un yeni taktiksel Nişancı oyunu Valorant, betadan daha çıkmamışken geliştiricilerin başı belada. Valorant’ta programcı ve hile karşıtı lider Paul Chamberlain’e göre, ilk ban atıldı.

Chamberlain, ufukta daha fazla yasak olduğunu ve Riot’un oyun sırasında hile yapıldığı anda hackerları banlamak istediğini söylüyor. Kapalı beta’nın başlamasından bu yana sadece üç gün geçti, ancak bazı oyuncuların Riot’un geliştirdiği anti-cheat sistemini kırması için yeterli zaman vardı. Sistem, hileleri anti hile ekibinden gelen kararla birlikte oyuncuları araştıracak ve izleyecek bir Yapay Zeka kullanarak hileleri ayıklamak için tasarlandı.

Herkesin aynı düzeyde başlaması gereken yepyeni oyunlarda bu davranışı görmek sinir bozucu. Umarım Riot, bu tür oyuncuları ortadan kaldırmak için hilecileri ortaya çıkarmaya devam eder.

valorant hile ban

Valorant’ı bilmiyorsanız veya resmi sürümden önce oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, konuyu buradan takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak