e-SporNişancı Oyunu

Valorant’ta İlk Hileci Banlandı, Tebrikler!

Beta sürümünde bile, bilgisayar korsanlarının önüne geçilemiyor. Riot’un yeni taktiksel Nişancı oyunu Valorant, betadan daha çıkmamışken geliştiricilerin başı belada. Valorant’ta programcı ve hile karşıtı lider Paul Chamberlain’e göre, ilk ban atıldı.

Chamberlain, ufukta daha fazla yasak olduğunu ve Riot’un oyun sırasında hile yapıldığı anda hackerları banlamak istediğini söylüyor. Kapalı beta’nın başlamasından bu yana sadece üç gün geçti, ancak bazı oyuncuların Riot’un geliştirdiği anti-cheat sistemini kırması için yeterli zaman vardı. Sistem, hileleri anti hile ekibinden gelen kararla birlikte oyuncuları araştıracak ve izleyecek bir Yapay Zeka kullanarak hileleri ayıklamak için tasarlandı.

Herkesin aynı düzeyde başlaması gereken yepyeni oyunlarda bu davranışı görmek sinir bozucu. Umarım Riot, bu tür oyuncuları ortadan kaldırmak için hilecileri ortaya çıkarmaya devam eder.

valorant hile ban

Valorant’ı bilmiyorsanız veya resmi sürümden önce oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, konuyu buradan takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak