e-SporSavaş Oyunları

Valorant Betası İzlenme Rekorları Kırıyor

League of Legends stüdyosu Riot Games’in yeni nişancı oyunu Twitch’te oldukça popüler oldu. League of Legends stüdyosu Riot Games, Valorant adında yeni bir oyun çıkarıyor ve Twitch oyun şu an da Twitch’in en iyilerinden birisi.

The Verge tarafından ortaya atılan Valorant istatistiklerine göre, Salı günü 1.7 milyon eşzamanlı izleyiciyi oyunu zirveye çıkardı ve tek bir oyun kategorisinde “bir gün içinde izleme” saati bakımından Twitch rekorunu kırdı. Bu henüz bitmemiş bir oyun için oldukça başarılı. Adil olmak gerekirse, Riot, Valorant’ın Twitch’te var olmasını sağlamak için çok çalışıyor.

Valorant’ın Twitch izlenme başarısının kaynağı

Bir kod almak ve Valorant oynamak için Riot Games ve Twitch hesaplarınızı bağlamanız ve belirlenen Twitch yayın akışlarını izlemeniz gerekir. Riot, rastgele beta anahtarları vermek için summit1g ve Dr DisRespect dahil olmak üzere oyundaki en popüler isimlerin bazılarını seçti.

valorant

Riot’un ikinci oyunu Valorant Salı günü kapalı betaya girdi ve bu yaz PC’de yayınlanacak. Valorant, her karakter için benzersiz olan “hipernatural güçler” ile taktik nişancıyı birleştiren, oynaması ücretsiz, 5v5 bir oyun.

Dengeli bir oyun alanı sağlama hedeflerine ulaşmak için Riot, esnek bir altyapı etrafında Valorant’ı inşa ediyor. 128 onaylı sunucular, çoğu min-spec bilgisayarda 30 fps alabiliyorsunuz. Modern oyun platformlarında (yüksek donanımlı bilgisayarlarda) 60 ila 144+ FPS almanın mümkün olduğunu belirtelim.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Destiny 2Rehber

The Moon Override Görevi Nasıl Yapılır? Destiny 2

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 3 Remake: Sıyrılma Rehberi