AksiyonKorku

Resident Evil 3: Nemesis’i Yenebilir Misin?

Resident Evil 3 geçtiğimiz günlerde resmi olarak piyasaya sürüldü ve tüm dünyadaki oyuncular Raccoon City’yi bir kez daha keşfediyor. İster yeni başlayanlar isterse de serinin deneyimli hayranları olsun, yeniden tasarlanmış grafikler ve oyun, herkesi ekranın başında tutacaktır. Ancak zombilerle uğraşırken ve Jill Valentine’in Raccoon City’den kaçmasına yardım ederken, korkunç Nemesis gibi dikkat edilmesi gereken daha büyük tehditler var.

Nemesis, Umbrella Corporation tarafından gelişmiş bir öldürme makinesi olarak yaratılan bir Biyo-Organik Silah. Resident Evil canavarlarına şöyle bir baktığınızda Nemesis, en korkutucu olanlardan birisi ve S.T.A.R.S. üyelerini ortadan kaldırmak için bir çok silah kullanabiliyor. Peki Nemesis’i nasıl öldüreceksiniz?

Nemesis’i nasıl yenersiniz?

Ne yazık ki, oyuncular Nemesis’in zırhının aşılmasının güç olduğunu çok iyi anlayacaklar.

resident evil 3 nemesis

Güç Trafo Merkezi

Oyuncular ilk kez Nemesis’i metro güç istasyonunda güç tazelerken bir eşyayı düşürünce bulacak. Jill trafo merkezinden ayrılırken Nemesis onu pusuya düşecek ve oyuncuyu kovalamaya başlayacak. El bombası atmak, yakınlardaki kırmızı varilleri patlatmak veya genişlemiş göğsüne ateş etmek (B.O.W.) ve tabancaları için genişletilmiş şarjör içeren bir kasayı düşürmesine neden oluyor.

Donut Dükkanı Dışında

Metro için bir rota belirledikten kısa bir süre sonra, Resident Evil 3 oyuncuları bir donut dükkanından çıktıktan sonra kısa bir alan içinde Nemesis ile karşılaşacaklar. Nemesis’in başka bir zombi dönüşümünü izledikten sonra, Jill’in metroya binmeden önce başka bir çantadan aldığı güçlü silah ve eklentileriyle vurarak ve de çevredeki daha güçlü şeyleri patlatarak onu yatırabilirsiniz.

Metroda

Bu kısımda Nemesis işinize yarayacak şeyler düşürebilir. Burada onu alt etmek için etraftan yararlanın. Bir kaç varil patlatın ve daha fazla ateş gücü kullanarak onu alt edin.

Yıkım Sitesinin Geçmişi

Oyuncular Nemesis’ten bir eşyayı yağmaladıklarında B.O.W. ve yıkım alanındaki ikonik roketatar ile karşılaşacak. Nemesis, Raccoon City’nin şehir merkezine, oyuncak dükkanının ve bir merdiven yakınına gelin. Buradan seri bomba atar alev mermisi toplayın.

Nemesisi alt etmek için Plot armoru indirmelisiniz. Bunun yanında savaş esnasında çok özel anlar olacak. Bunları iyi değerlendirip olabildiğince fazla faydalanmanız gerekiyor.

Resident Evil 3 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
KorkuRehber

Resident Evil 3'te Sarı Kilitler Nasıl Açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Rust’ın Çiftçilik Sisteminde Yenilikler Oldu, At Kakası Oyuna Eklendi